Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsi fr :)

şimdiden hayırlısı olup kazadan beladan ve BALTADAN sakınsın rabbim...

Kardeşim öncelikle FR 'ın oldu artık allah kazasız belasız binmeyi nasip eylesin.. İkinci olarak artık ibizam var yerine FR'ım var dersin anlamazlar ama olsun FR'ın var :))) Vallaha ne deyim gözüne kestirdiğin araçlara kafa tut acıma yak canlarını :D

Antebe gelirsen haber et hürmet edeyim kardeşim :)
Allah razı tşk ederim. Sene de bi kaç kere geliyorum mutlaka haber veririm. Eşimin tarafı da Antepte olduğu için mevbur bi ayağımız orda. :)
[doublepost=1450692065,1450692016][/doublepost]
Kardeşim öncelikle FR 'ın oldu artık allah kazasız belasız binmeyi nasip eylesin.. İkinci olarak artık ibizam var yerine FR'ım var dersin anlamazlar ama olsun FR'ın var :))) Vallaha ne deyim gözüne kestirdiğin araçlara kafa tut acıma yak canlarını :D
Hehehe abi ne güldüm ya :)

Allah razı tşk ederim. Sene de bi kaç kere geliyorum mutlaka haber veririm. Eşimin tarafı da Antepte olduğu için mevbur bi ayağımız orda. :)
[doublepost=1450692065,1450692016][/doublepost]
Hehehe abi ne güldüm ya :)

Bak kalkışlarda çok rahat yersin bazı araçları ama daha sonra yapacak bir şey yok kaderine mahkum olucaksın ahahahha :D

Bi arkadaşımda da FR var onunki 2014 1.4 tsi henüz foruma üye değil. Dediğine göre BMW 1.16 yeni kasa Astralar arkama yetişemiyor diyor ama. Gözümle görmedim :)

Geri
Üst Alt