Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 Fr'a lpg önerileri

Selam arkadaşlar. 1.4 FR'a LPG düşünüyorum. Hangi marka ? LPG'li kullanan varmı? Artısı? Eksisi? Maliyeti? Bilgisi olanlar bilgisini paylaşırsa iyi olur. İyi günle
ben bı ara prıns sormustum 3500 demıslermı ama yuzde 20 benzın yuzde 80 gaz yakıyomus ama adam bekle dedı 100 gaz yakanı gelıcek turkıyye dedı avrupada var ama turkıyede stoklarını bıtırmek ıcın getırmıyo demıstı bana bu arada prıns ve teleflex en ıyılerı

Ben Cordobamı Lpg Takılı aldım Üzerinde şu andaGAZITALY marka var ve hiç sıkınıntık yok ama performans bekleme benim aracım 1,4 gazda yakıt tüketimi uzun yolda 0,23-0,25 kr arası.

arkadaşlar konuyu çok güzel açıklamışlar.bence de bu kötülüğü FR ye yapma derim. mademki yakıttan sıkıntın var lpg fiyatını aracının üzerine ekle,al TDİ leonunu.babalar gibi bin sıkıntısız.sen bilirsin ama benim görüşüm bu yönde.

Tsi araca takılabilecek tek sistem Vialle Lpdi. Başka alternatiflerde sorun yaşarsınız. Bu sistem de yılda 10bin kilometreyi geçmeyenler için zaten fazlaca pahalı gelir. Ben aracıma taktırdım.. ruhsata işletme dahil 4500 tl. masrafı oldu. Son derece memnunum. FR'nızla ve gaz pedalıyla aranız iyiyse çok güzel bir çözüm. Motorun sesini doya doya duymak güzel bir duygu :)

Tsi araca takılabilecek tek sistem Vialle Lpdi. Başka alternatiflerde sorun yaşarsınız. Bu sistem de yılda 10bin kilometreyi geçmeyenler için zaten fazlaca pahalı gelir. Ben aracıma taktırdım.. ruhsata işletme dahil 4500 tl. masrafı oldu. Son derece memnunum. FR'nızla ve gaz pedalıyla aranız iyiyse çok güzel bir çözüm. Motorun sesini doya doya duymak güzel bir duygu :)

ortala ma yakıt degerin ne kardeşim bu markayla :seat

Geri
Üst Alt