Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 fr mi Vw golf 1.4 tsi 122 hp highline mı ?

Link kırık çıktı :S ama oradan tıklayarak bulabilirsiniz

peki leon ne zaman kasa değişcek bilgisi olan var mı ?

Net olarak belli değil, golfle aynı zamanda değiştirir gibi söylentiler var. 2013 ağustos. sanırım

golfünde belli değil bu arada.

Her bir şeyi aynı olan ama malzeme kalitesi farkı olan arabayı almak her zaman için avantajdır.Ayrıca golf un piyasası hiç bir zaman leonun altında olmaz.Bin lira fazla verirsin satarken iki araba arasında 5 bin lira fark olur 1 sene sonra.

Polo Gt TR'de satılacaksa çok güzel olur. GTI'dan ucuz olacağı düşünülürse muhteşem bir tercih.

en basitinden bi örnek anlatayım sana.Geçen hafta 2008 leonu tamirciye götürdüm baskı balata değişimi için.Ordada 2011 siyah golf duruyodu ustayla sohbet ederken usta durdu dediki abi bi golfe bak bide buna bak görünüm olarak dağlar kadar fark var dedi ve o esnada leon lift teydi ve liftten indirdikten sonra yanyana oldu arabalar ve hakkaten dahada dikkatli bakınca golf çok cılız kalıyo leon un yanında özellikle golfün arkası çok basit duruyo.Zaten leonda vw üretimi ama dayanım ve sağlamlık yönünden aralarındaki fark olduğunu sanmıyorum ama benim gördüğüm golflerde olupta leonda olmayan tekşey kapı ikinci fitilleri:)

Kesinlikle Katılıyorum:eek:key:
"Sınıfının En iyi Arabasıymış Golf" O eskide kaldı yahu benim bildiğim tüm golfçüler Leon'a Döndü Çok dertse asfalt sesi gidip 1 milyara izolasyonun kralını yaptırın top patlasa duymazsınız içerde
%100 FR derim Başkada Bişey Demem..
50.000 tl para vericem karşıdan bakıncada şurası şöle olsa imiş daha iyi olurmuşmu diycem araba dediğin biraz da adamın gözüne gelecek yahu nedir o öyle polo çakması Ha Golf 4 kasa bulursan 2004 kesinlikle kaçırma derim 100.000 km nin altında onun dışında FR dostum derin kırmızı yürü gidelim der ;)

2011 cupra kullandım şimdide 2011 fr ve düz leondan kalite olarak farkları yok ve malesef ufacık ayrıntılarda bariz olarak golf ten kalitesiz ama gel görkü yinede golf almam :)

acık ara leon ya ne golfu al leon keyfıne bak

Görsellik tabikide leon ama kaliteli malzeme dersen tabikide golf

Geri
Üst Alt