Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.2 TSI izlenimlerim

Yamacımıza yanaş ortak :)

geçen hafta arabanı gördüm stickerdan tanıdım ama sen ortada yoktun kardeşim..arabam çaprazındaydı..
2 haftadır derse giriyim dedim hep iptal oldu..bu hafta da gidicem yine iptal olursa hoca beni bi daha zor görür yeter yahu.. :D :D

ben o saatlerde derste olucam ama araba muhendıslk fakultesının otoparkında dogukanda yanıma koyucak sende koyda okulda havamız olsun hos cuma gunu sıyah bır mustang yanıma park etmıs o sırada sadece o ve benm araba var mustang pff sonmus leonumun yanında :)

ben o saatlerde derste olucam ama araba muhendıslk fakultesının otoparkında dogukanda yanıma koyucak sende koyda okulda havamız olsun hos cuma gunu sıyah bır mustang yanıma park etmıs o sırada sadece o ve benm araba var mustang pff sonmus leonumun yanında :)

düşündüğüm Mustang ise 6 silindir olanlardan normalde ABD'de millet onlara Mustang bile demiyo burda Mustang oluyo işte.. :)

geçen hafta arabanı gördüm stickerdan tanıdım ama sen ortada yoktun kardeşim..arabam çaprazındaydı..
2 haftadır derse giriyim dedim hep iptal oldu..bu hafta da gidicem yine iptal olursa hoca beni bi daha zor görür yeter yahu.. :D :D

Doğrudur dersteydim çıkarken gördüm senin arabanı , bi kez daha hey maşşşaallah dedim :D , Hoca ayıp ediyo ama , haftada bir geliyosun zaten ondan da sogutuyolar adamı :)

Konuyu biraz fazla dağıttık galiba, tüysek iyi olcak :)

dur son kez yazımm konu harıcı yonetıceler kızmasın yenıyım ben daha alısıyorum :):) valaha mustang sıyah renk 1 tane gordum okulda sımdıye kadar olsun benım olmayan guzele guzel demem ben :D

Herkese merhaba bende Leon 1.2 TSI alarak araniza katilmis bulunuyorum.2009 model Ford Focusu satarak Leon aldim.Sanki ust sinif bir arabaya binmis gibi oldum.Herseyi ile cok kaliteli bir arac ama 1.6 motordan 1.2 ye gecince tasaruf ederim diye dusundum ama su anda ayni ayni yakiyor.Birinci vitesde kalkarken bile anlik tuketim 50 lt gosteriyor.Focusda bile enfazla 35 lt gorurdum.Bunun haricinde hersey cok guzel.Eski Focus 1.6 115BG idi

hayırlı olsun aracınız. belkide araç dah yeni iye ykıt tüketim fazla oluyordur zamanla düşmesi diliğiyle.

hayırlu uğurlu olsun... kazasız belasız cezasız kullanman dileklerimle...

Arka koltugu nasil sokebilirim.Bilen varmi acaba.Arka koltugun altinda olan benzin pompasi rolantide calisirken ses yapiyor.bu kisima izolasyon yapmak istiyorum.

Geri
Üst Alt