Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LE10 um..

Arkadaşlar tekrar merhaba, Bulmak için yoğun ve uzun çaba sarf ettiğim "Auto Emecion" sloganını, Enesin "ben göndereyim sana uğraşma" demesi üzerine şıp diye basıp çıkartıp arabama yapıştırdım bu vesile ile Enes EROL arkadaşımıza teşekkürler ediorum..
Ekli dosyayı görüntüle 4059
Bir tane kırmızı bir tanede Siyah bastırdım, Kırmızıyı Sola, Siyahıda Sağa Yapıştırdım..
Çok hoşuma gitti benim çok beğendim bir tanede arkaya "S" nin sağına bastırıp yapıştırıcam nasipse..
Ekli dosyayı görüntüle 4060
Hazır çekmişken SCW stickerımızıda gösterelim dedim, Sağolsun ENES onunda folyo kesim tasarımını yolladı Tamponun Sol Alt Kısmına Plakanın Yanına Düz kırmızı renkte Bastırmayı Düşünüorum.. Bu arada COPA sticker ı da var elimde Folyo Kesim onuda Enes Gönderdi
Ekli dosyayı görüntüle 4061
Çok Sağol Ellerin dert görmesin ENES..

güle güle kullan Selçukcum :) işini gördüyse ne mutlu bana :)

güzel olmuşmu desem o ne mi desem sahiden bunlar ne selçugum :)

güzel olmuşmu desem o ne mi desem sahiden bunlar ne selçugum :)

Abi benim çok hoşuma gidiyor,nasıl beğenmedin.. Arkayada yaptırmayı düşünüorum bitane daha ENES sağolsun gönderdi büyük bi dertten kurtardı beni :)

auto emocion yazısı biraz daha büyük olsa ve bagaj kapağının sağ köşesine ya da Leon yazısının tam altına olsa daha güzel durmaz mı? :)

auto emocion yazısı biraz daha büyük olsa ve bagaj kapağının sağ köşesine ya da Leon yazısının tam altına olsa daha güzel durmaz mı? :)

Bende Aynısını düşünüorumda, ilk böyle yapayım dedim nasıl olsa elimde istediğim zaman bastırabilirim..

eğer bu iki düşünceyi uygulama şansın olursa görmeyi isterim, merak ettim şimdi :)) herhangi bi reklamcıya ya da baskı işi yapan bi yere gitsek bize de yaparlar mı acaba aynısını_? yoksa küçük iş için uğraştırma bizi mi derler :)

Bende Aynısını düşünüorumda, ilk böyle yapayım dedim nasıl olsa elimde istediğim zaman bastırabilirim..

eğer bu iki düşünceyi uygulama şansın olursa görmeyi isterim, merak ettim şimdi :)) herhangi bi reklamcıya ya da baskı işi yapan bi yere gitsek bize de yaparlar mı acaba aynısını_? yoksa küçük iş için uğraştırma bizi mi derler :)

Aynen öyle diyorlar, oyüzden enese teşekkür ediyorum ya, Folyo kesim baskıya hazır halini gönderdi reklamcıya verdiğinde sen ölçülerini sölüosun o da direk kesim makinasına takıyor bu kadar yoksa uğraşmıyorlar ;)

iyi o zaman onların nazını çekeceğimiz bişey yok yani ortada :) o halde haftasonu ben de bi uğrayayım da kestireyim bir iki tane :)

Geri
Üst Alt