Lastik yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Lastik yardım

sghiptare

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende 2008 stylance 1.4 tdi ibiza var yeni aldım lastik ebatları ve tavsiye edeceğiniz lastik varmıdır şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

igci_01

Kayıtlı Üye
ben çok net hatırlamıyorum ama lastik ebadı 195/55/15 idi die hatırlıyorum ama net değilim lastik markasında da ben nedense continental ve michelin seviyorum bridgestone dan nefret ediorum ama kesenıze uygun bişelerde alabilirsiniz

Micqrop

Kayıtlı Üye
kışlık alıcaksanız petlas yada kumho alın. Fiyatları uygun. Hem zaten istanbul da ne kadar kış şartı yaşayabilirsiniz ki ?

sghiptare

Kayıtlı Üye
sağolun benden önceki sahibi çok enteresan bi marka kullanmış sanırım toplama yapmış 195/50/16 var 195/55/15 var ben bundan önce korolla sedan kullanıyordum şimdi kitapçığı olmadığı için ve arabada farklı lastik olduğu için ne ebatlarda koyacağımı şaşırdım netten lastik sitelerine baktım 205 veya 185 öneriyor ibiza kullanan arkadaşlardan ricam ebatları michelinden kolay kolay vazgeçmem ama peslas kullanmadım tam olarak emin değilim ebatlar hakkında daha kesin bir bilgi verebilirseniz sevinirim