Lastik yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Lastik yardım

Konu, 'İbiza' kısmında sghiptare tarafından paylaşıldı.

1. sghiptare

sghiptare
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar bende 2008 stylance 1.4 tdi ibiza var yeni aldım lastik ebatları ve tavsiye edeceğiniz lastik varmıdır şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

2. igci_01

igci_01
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.616
    Ödül Puanları:
    113
    ben çok net hatırlamıyorum ama lastik ebadı 195/55/15 idi die hatırlıyorum ama net değilim lastik markasında da ben nedense continental ve michelin seviyorum bridgestone dan nefret ediorum ama kesenıze uygun bişelerde alabilirsiniz

3. Leonm@nia

Leonm@nia
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.639
    Ödül Puanları:
    113
    Hankook da hesaplı bir alternatiftir...

4. eserbaba

eserbaba
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    535
    Ödül Puanları:
    93
    Petlas ucuz ve iyi. kışlıkda kumho baska bakma bile.

5. Micqrop

Micqrop
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    43
    kışlık alıcaksanız petlas yada kumho alın. Fiyatları uygun. Hem zaten istanbul da ne kadar kış şartı yaşayabilirsiniz ki ?

6. sghiptare

sghiptare
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sağolun benden önceki sahibi çok enteresan bi marka kullanmış sanırım toplama yapmış 195/50/16 var 195/55/15 var ben bundan önce korolla sedan kullanıyordum şimdi kitapçığı olmadığı için ve arabada farklı lastik olduğu için ne ebatlarda koyacağımı şaşırdım netten lastik sitelerine baktım 205 veya 185 öneriyor ibiza kullanan arkadaşlardan ricam ebatları michelinden kolay kolay vazgeçmem ama peslas kullanmadım tam olarak emin değilim ebatlar hakkında daha kesin bir bilgi verebilirseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş