Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lastik seçimini yanlış mı yapmışım acaba

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında SfenkS tarafından paylaşıldı.

1. SfenkS

SfenkS SCW Üyesi

83
    15
    8
    arkadaşlar kolay gelsin bi şey sormak istiyorum geçenlerde 1 hafta kadar önce aracıma lastik almam lazımdı ve 4 tane pirelli p7 lastik aldım ama kime söylesem pirelli alınırmı nie aldın vs vs vs gibi yorumlar aldım ve şimdi kafam karıştı harbiden bu pirelli bu kadar kötümü yaa :rolleyes: ha siz de kötü desenizde değiştiremiycem ama seatcılara da sorayım bi dedim ( nie pirelli aldın dersenizde bütceme en uygun o gelmişti) lastikte aşağıdaki linkte
    Pirelli P7 195/55R15 85V - Lastik Lastikcim den Alınır. | Online Lastik Jant Satış

2. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Ya yol tutus frenleme konusunda bence gayet basarılı tek sıkıntısı biraz yol yaptıktan sonra sertlesmesi baska da bi kusuru oldugunu dusunmuyorum bizim şirket araclarının da cogunda kullanılır ve tek sıkayet sertlıgı olmustur baska bişe degıl bence gonul rahatlıgıyla kullanabılırsınız :)

3. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    205 55 16 pirelli p7 ile gelmişti aracım aldığımda,hiçbir kere bile olumsuz bi yanını görmedim.telleri neredeyse kopuncaya kdr kullandım ve attım.bütçenize uygun bulupda onu almışsınız ve de için rahat olsun gayet gzl lastiktiler...

4. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Pirelli alınırmı yada niye aldın diyen kişilere Neden diye sorsaydın..:)

Bunu beğendi. effect1903 bunu beğendi.
  5. SfenkS

SfenkS SCW Üyesi

83
    15
    8
    yok işte iyi değil fren yapınca tutmuyo vsvs petlas alsaydın daha iyiydi gibi şeyler

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Kullanıpta bu yorumu yapıyosalar eyvallah ama kullanmadan çamur atarlarsa sen kaale alma..:)

7. SfenkS

SfenkS SCW Üyesi

83
    15
    8
    bu gün bunu söyleyem adam lastikçiydi jantlarım biraz eğilmiş onları düzeittirecem de yok nie pirelli aldın ben önermiyom hiç kimseye falan filan :p

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    ben merak ediyorum bu diyenleri acaba neye dayanarak söylüyorlar? Pirelli zero kullandım bir kez ve tekrar bitince aynısını alacağım kesinlikle o derecede memnunum...

Bunu beğendi. effect1903 bunu beğendi.
  9. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    senin o lastikçi petlas satıyordırda o yüzden önermiyordur

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113