Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Önerisi

hrntk

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

2016 Leon 1.6 Tdi aracım var, 215 45 16 17" jant var, lastikler 30000km de ve arka sol lastık yanağında ufak bır kopma var ve beni tedirgin ediyor o nedenle lastikleri değiştirmek istiyorum, leon un sert süspansıyonları malum o nedenle bıraz konforlu olacak ve guven verecek fıyat performans lastik önerebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar,

2016 Leon 1.6 Tdi aracım var, 215 45 16 17" jant var, lastikler 30000km de ve arka sol lastık yanağında ufak bır kopma var ve beni tedirgin ediyor o nedenle lastikleri değiştirmek istiyorum, leon un sert süspansıyonları malum o nedenle bıraz konforlu olacak ve guven verecek fıyat performans lastik önerebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Lastikte hem konfor hem uygun fiyat zor oluyor
225x45x17” lastik alınabilir ben daha önce kumho kullandım memnunum sonra hankook iyidir en son kullandığım prelli pzero idi o çok iyi yüksek süratlerde ama fazla kullanamadan aracı değiştirmek zorunda kaldım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

215 45 16 17" jant var demişsiniz de benim anlamadığım lastik çapınız 16 iken jant nasıl 17 oluyor? Sizin jantlar 16 olabilir mi?

Yok kardeşim 17" lastikler, yanlış yazmışım

Geri
Üst Alt