Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastİk Önerİsİ

prelli cinturato P7 tavsiye ederim 190tl ve süper

bence briston almasın.20000 km den sonra f 16 gibi yol sesi verıyor içeriye bende var ordan iyi biliyorum.kime sorsam aynı şeyi söylüyor.dunlop sp sport takmanı öneririm hem sessiz hem yol tutuşu harika.bmw lerde fabrika çıkışı olarak kullanılıyor bu lastik :eek:key:

Kış bitti biz daha değiştiremedik lastikleri, bu hafta değiştireceğim inş

195 - 55 - 15 orjinal ebatları

195 - 60 - 15 almayı düşünüyorum

birkaç yere baktım michelin enerjy saver 200 TL, lassa 150 civarlarında (55-15' i 200TL), bridgestone 200 gibi fiyatlar,

yokohama, hankook, nokian, falken gibi markaların fiyatlarını almadım henüz

195 - 55 - 15 ile 60 - 15 arasında ne gibi farklılıklar yaşarım, 60 daha konforlu olur dedi lastikciler genelde

marka seçiminde de karar vermekte zorlanıyorum malum daha hayatımda hiç almadım :D

michelin energy saver yumuşak bir lastik olduğu için çukurlarda felan daha balonlama yapma olasılığı varmış diye duydum varmıdır doğruluğu

bizim yollar biraz bozukta ;)

60 yanak alma yol tutuş berbat konfor desen hikayeden satmak için öyle diyorlar ben 55 yerine 50 aldım oda makul fiyatlara çok memnunum

hayırlısı olsun biliyorsun michelinin bir yan kuruluşu ben 2 defa aldım 2 sindede az yük taşımaktan telleri kırıldı için kötü olmasın ama:)yumuşak hamurdur oda:)

18'' lerin lastiği Conti oldu.Ölçümüz 235-40-18 oldu.Bakalım brıdgestone s-001 lerden sonra contisporcontact-3 lerden memnun kalacakmıyız.

Geri
Üst Alt