Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik havası

Aynen benim yolumun üzerinde karşılıklı iki benzinlik var. Birinde şişirdiğim diğerinde farklı çıkıyor. Hatta 1 hafta araya shellde şişirmiştim. İlkinde 32 basmışken sonrasında 36 çıkmıştı. Aynı pompada bu farklılık şaşırtmıştı beni.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Neye guvenecegimi bende sasirdim lastikci deseniz bakmadan hava basiyor zaten umru degil, ondan gidip kontrol ettim basinclari. benzinlik deseniz acaba dogru mu kaygisi var anlamadim gitti vallahi.

seat leon 5f 2017 1.2 kapıda önler 36 yazıyor , öncesi 34 dü önler sizce kaç olmalı 36 uygunmudur?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dört lastik 32 yapsan yeterlıdır

seat leon 5f 2017 1.2 kapıda önler 36 yazıyor , öncesi 34 dü önler sizce kaç olmalı 36 uygunmudur?

4 lastik de kesinlikle ayni olmamali basit fizik kurali onde motor agirligi var hepsi ayni olursa arac burnu yere daha yakin sekilde gider ve daha dengesiz olur. Depo kapaginda bundan dolayi on arka degerleri farkli

Geri
Üst Alt