Lastik basınçları ile ilgili sorun yaşıyorum ! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Lastik basınçları ile ilgili sorun yaşıyorum !

Locman

Kayıtlı Üye
Cumartesi ailem ile birlikte uzun yola çıkıcağım için bugun arabanın arka lastiklerini önlerle değiştirdim daha az yıprandıklarını düşünerek ama akşam lastik basınç işareti olduğunu bildiğim işaret yanmaya başladı , konsoldakı tuşa basılı tutmama rağmen geçmiyor. Yarında silivri tarafına gidiceğim için sıkıntı cıkarıp cıkartmayacağı ile ilgili bilgisi olan var mı ? Teşekkür ederim.

Lejyoner

Administrator
Lastik ölçülerin ve basınc degerlerin nedir İsmail.?

D

DİKKAT

E-Posta Onayı Bekliyor
Bende 1 yil boyunca yandi sıkıntı yok kasislerde yaniyor el firenin ordaki dugmeye 3 saniye basili tut
kapana bilir lastiklerde anormalik yokki bendeki ışıkta öndeki jantlari arkaya alinca sondu

Locman

Kayıtlı Üye
Bende 1 yil boyunca yandi sıkıntı yok kasislerde yaniyor el firenin ordaki dugmeye 3 saniye basili tut
kapana bilir lastiklerde anormalik yokki bendeki ışıkta öndeki jantlari arkaya alinca sondu
Tuşa basılı tuttuğum zaman sönmedi , ön arka değiştirdim bende ondan sonra yandı.

D

DİKKAT

E-Posta Onayı Bekliyor
Ben sahsen surusunde proglem yasiycagini sanmiyorum dedigim gibi 1 yil yandi rot balasla ilgi olabilirmi sizce

Locman

Kayıtlı Üye
Ben sahsen surusunde proglem yasiycagini sanmiyorum dedigim gibi 1 yil yandi rot balasla ilgi olabilirmi sizce
Valla oda olabilir haklısın , sürüşe etkisi yoksa zaten problemin aceleside yoktur. Musait bi zamanda servise götürürüm artık.

RedLine

Kayıtlı Üye
bir sıkıntı olmaz basınçları kontrol ettiysen normalse sorun yok. daha sonra servisde söndüreceklerdir