Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lastik basınçları ile ilgili sorun yaşıyorum !

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Locman tarafından paylaşıldı.

1. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Cumartesi ailem ile birlikte uzun yola çıkıcağım için bugun arabanın arka lastiklerini önlerle değiştirdim daha az yıprandıklarını düşünerek ama akşam lastik basınç işareti olduğunu bildiğim işaret yanmaya başladı , konsoldakı tuşa basılı tutmama rağmen geçmiyor. Yarında silivri tarafına gidiceğim için sıkıntı cıkarıp cıkartmayacağı ile ilgili bilgisi olan var mı ? Teşekkür ederim.

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Lastik ölçülerin ve basınc degerlerin nedir İsmail.?

3. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Abi bütün hepsi 34 bugun onlarıda eşitlediler , 17 agralar var birde

4. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Bende 1 yil boyunca yandi sıkıntı yok kasislerde yaniyor el firenin ordaki dugmeye 3 saniye basili tut
    kapana bilir lastiklerde anormalik yokki bendeki ışıkta öndeki jantlari arkaya alinca sondu

5. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Tuşa basılı tuttuğum zaman sönmedi , ön arka değiştirdim bende ondan sonra yandı.

6. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Ben sahsen surusunde proglem yasiycagini sanmiyorum dedigim gibi 1 yil yandi rot balasla ilgi olabilirmi sizce

7. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Valla oda olabilir haklısın , sürüşe etkisi yoksa zaten problemin aceleside yoktur. Musait bi zamanda servise götürürüm artık.

8. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Aynen gecmis olsun

9. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Teşekkür ettim.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    bir sıkıntı olmaz basınçları kontrol ettiysen normalse sorun yok. daha sonra servisde söndüreceklerdir

Sayfayı Paylaş