Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Laptobumu kapladım

orjinalleri çok güzel duruyor asus ve toshibalarda :) senin laptopda güzel olmuş

ekliyorum dou hemen....bıde yanında hedıyesı cakmak var:D
53227abeb8d3bb45abcfeb999077564f.JPG

@Gökhan Abi

Bence başarılı olmuş... =)[/QUOTE]

eywallah kardesım:D

Ben 2 ay önce aydım x61 series tam memnun değilim fazla ısınıyor, hoparlörü zayıf ve 1GB harici nvidia ekran kartı olmasına rağmen 256 mb ekran kartından daha performanssız çalıştı. Ama güçlü bir makina hiç hızdan taviz yok. Toshibalara yönelebilirsin ilk laptopum oydu falza fiyatlı geldiği için aynı özellikteki 2 makina o yüzden asus seçmiştim şimdi olsa toshiba seçerdim tekrardan.

Bende Toshıbadan soğudum abi servis yüzünden çok oyaladılar beni sorunlarımda o yüzden birdaha almayı düşünmüyorum...

beyler peki bu laptop soğutucusu konusunda ne düşünüyorsunuz.?
biladerin laptopa lazımda 6 gb ram 1 gb ekran kartı var ama oyun oynayamıyorz yahu ısınıyor diye :(

acemiliğini bunlarla at doğu..bende böyle başlamiştim..2 arkadaşimin laptopunu kapladiktan sonra elim baya alişti:D isitarak yaparsan daha kolay olur köşe kivrimlar vs. =)

acemiliğini bunlarla at doğu..bende böyle başlamiştim..2 arkadaşimin laptopunu kapladiktan sonra elim baya alişti:D isitarak yaparsan daha kolay olur köşe kivrimlar vs. =)

Aynen Volkan kıvrımları fön makinasıyla yaptım zaten şekil vermek için... =)

Geri
Üst Alt