Lamb1 Egsoz arıza sorunu.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Lamb1 Egsoz arıza sorunu..

Erbay

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun aracı bılgısayara bağladım arkadasımın ıs yerınde , 2 tane arıza tespıt ettı biri fazla devır cevırme diğeri ise lamb1 sensoru. Aracın uzerındekı sensörler yenı degıstı bu arada. Konu ıle bılgısı olanlar varsa yardımcı olursa sevınırım. :)

kurtbil

Kayıtlı Üye
fazla devır cevırme ıle ılgılı olan arızaya bsy dıyemıcem ama lambda arızası muhtemel oncesındede verıyodu dımı,komple egsozdan sonra lambdada okuma arızası verıyor genelde eger cekısten dusme yoksa bsy olmaz ama senın arabadakı yazılım barbaros abının ıstersen b ac sor yınede arızanın sebebı ne olabılır dıye

Erbay

Kayıtlı Üye
fazla devır cevırme ıle ılgılı olan arızaya bsy dıyemıcem ama lambda arızası muhtemel oncesındede verıyodu dımı,komple egsozdan sonra lambdada okuma arızası verıyor genelde eger cekısten dusme yoksa bsy olmaz ama senın arabadakı yazılım barbaros abının ıstersen b ac sor yınede arızanın sebebı ne olabılır dıye
Aracın eskı sahıbıyle telefonda gorustum , sıfır 2 tane sensor aldım 270 verdım dedı. Yazılımıda Ankarada Erhan Yücel(BoosteR) yaptım demıstı , Aracın eskı halınını bılmıyorum hanı bı performans kaybı yok gıbı ;) Acaba yazılımı Barboros abıyemı yaptırmıs olabılırler mı ?

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Aracın eskı sahıbıyle telefonda gorustum , sıfır 2 tane sensor aldım 270 verdım dedı. Yazılımıda Ankarada Erhan Yücel(BoosteR) yaptım demıstı , Aracın eskı halınını bılmıyorum hanı bı performans kaybı yok gıbı ;) Acaba yazılımı Barboros abıyemı yaptırmıs olabılırler mı ?
Erhan Barbaros'un bayisi.

AHMET1907

Kayıtlı Üye
Fazla devir onemli degil ama lambda onemli cunku yakiti arttirir ve aracin fakire kalir Allah muhafaza motorda problem olur. Bu arda benim cuprada tanesi o para tutmustu hatta STI de 780TL:(