Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lamb1 Egsoz arıza sorunu..

Konu, 'Sohbet' kısmında Erbay tarafından paylaşıldı.

1. Erbay

Erbay SCW Üyesi

157
    0
    16
    Arkadaslar bugun aracı bılgısayara bağladım arkadasımın ıs yerınde , 2 tane arıza tespıt ettı biri fazla devır cevırme diğeri ise lamb1 sensoru. Aracın uzerındekı sensörler yenı degıstı bu arada. Konu ıle bılgısı olanlar varsa yardımcı olursa sevınırım. :)

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    fazla devır cevırme ıle ılgılı olan arızaya bsy dıyemıcem ama lambda arızası muhtemel oncesındede verıyodu dımı,komple egsozdan sonra lambdada okuma arızası verıyor genelde eger cekısten dusme yoksa bsy olmaz ama senın arabadakı yazılım barbaros abının ıstersen b ac sor yınede arızanın sebebı ne olabılır dıye

3. Erbay

Erbay SCW Üyesi

157
    0
    16
    Aracın eskı sahıbıyle telefonda gorustum , sıfır 2 tane sensor aldım 270 verdım dedı. Yazılımıda Ankarada Erhan Yücel(BoosteR) yaptım demıstı , Aracın eskı halınını bılmıyorum hanı bı performans kaybı yok gıbı ;) Acaba yazılımı Barboros abıyemı yaptırmıs olabılırler mı ?

4. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Erhan Barbaros'un bayisi.

5. Erbay

Erbay SCW Üyesi

157
    0
    16
    Cok Sağolsn :eek:key:

6. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    İstersen numarasını atabilirim PMden.

7. Erbay

Erbay SCW Üyesi

157
    0
    16
    Cok sevınırım :)

8. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Gönderdim =)

9. ilker_ismail

ilker_ismail SCW Üyesi

787
    47
    28
    nazardır o nazar okut üflet geçer :D:D:D:D:D

10. AHMET1907

AHMET1907 SCW Üyesi

815
    14
    18
    Fazla devir onemli degil ama lambda onemli cunku yakiti arttirir ve aracin fakire kalir Allah muhafaza motorda problem olur. Bu arda benim cuprada tanesi o para tutmustu hatta STI de 780TL:(

Sayfayı Paylaş