Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Laguna 3 Polisaj Uygulaması .

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında muratcantona tarafından paylaşıldı.

1. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    Arkadaşlar kendı aracıma komple bakımını 2 gun once yaptım kullandıgım malzemeler
    1) menzerna 203s
    2) menzerna 85 re5
    3) autoglym srp
    4) 3m paste wax
    5) polısaj makınesı
    6) meguiars polısaj pedı ve fınısaj pedı
    7) meguiars plastx
    Sabah 11.00 da basladım 2 derece sıcaklıkta allahtan onceden yıkattım kar yagıyor yerler camurdu eve gelene kadar camur oldu tekrar bı su tuttum aracı kapalı garaja cekıp once plastıklerı bı guzel kapladım maskeleme bandı ıle sonrada sırasıyla 203s, 85 re5 , srp ıle asındırma yapıp yuzeysel ( yıkama ) cızıklerını komlpe alıp rastgele cızıklerıde aldım . ensonda wax olarak 3m paste wax uyguladım mukemmel bı parlaklık oldu dıyebılırım arac su tutmuyor kesınlıkle saat 18.30 da tamamlamıstım sole dıyım sıze jantlar kaldı sadece dısını bıtırebıldım ama sonuc benım ıcın mukemmeldı .. 1 gun sonra mırcan nıcklı arkadasımız gordu bıraz tozluda olsa arac:D herkese tavsıye ederım polısaj makınesını mukemmel bıse cok zevklı asırı asındırma yapmadan cızıklerımden boya kusurlarından kurtuldum :D

2. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    hadı bakalım makınaylada çözdün işi :D
    eline sağlık....

3. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Davlumbazlarada bir el atsaydın keşke :)

4. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    onlara sıra jantları yaparken gelcek :D:D

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:03 ----------

Bidahakı yapısımda cozmus olcam :D çiziklerin gıtme oranı %80 lerde abı :D ama %100 olmaz :D %95 olsun yeter :D

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bitirdin be arabayı sürte sürte :D güzel görünüyor. Ben hiç bir arabama bu kadar özen gösteremedim yaptıklarını görünce ben yoruluyorum resmen.

6. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    saol faruk abı :D bıse olmaz:D:D:D detaylı cekemedım ıste detayllı cekmek ısterdımde olmadı artık bıdahakı sefere:D 6 ay sonra:D:D

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    maaşallah parlıyor :)

8. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    saollasın abıcım resımlerde bıse bellı olmuyor acıkcası :Ddurum daha farklı gercekte ;) :D

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    +1..

davlumbazlar kirli olduktan sonra isterse krom olsun araba aynen yansıtsın yaramaz.. :D :D

10. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    Yavrum dün okulda gördüm otoparkta arabanı ve cidden imrendim.istiyorum !! =)

Sayfayı Paylaş