Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kullandığınız en iyi otomobiller...

Konu, 'Sohbet' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Can sıkıntısı konu açıyım dedim.
    "işte budur" dediğiniz kullandığınız en iyi arabalar ve tecrübeleriniz nelerdir:)
    Güzel bir giriş başlangıç yapıyım bende:p
    Geçen ay Aston Martin DB9 kullandım 6.0 v12. Biz araba falan kullanmıyormuşuz onu öğrendim bir arabanın o şekilde ivmelendiğini bilmiyordum desem yeridir. Yanlız 1. ve 2. vites hızlı kullanımda yok gibi birşey sarmaktan hızlanamıyorsunuz. Direksiyon ve fren hiç beklemediğiniz kadar sert sıkışık trafikte pratik lazım çünkü D konumunda ayağı frenden yarım çekseniz dahi araç ilerlemeye başlıyor. Çekiş kontrol sistemi açık olsa dahi aracın gücüne ayak uyduramıyor ani hızlanmalarda arka yinede geziyor bir şekilde. Verdiği his duygu ise bambaşka:)

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    otomobil olarak hep sıradan şeyler kullandım ama zevk olarak kullandığım makine bir tırdı,
    2008 daf xf 530 hp triptronik şanzıman inanılmaz bir araçtı onu kullandığım kadar hiç bir araçtan öyle zevk almamıştım
    otomobiller beni sarmıyor en güzeli tırlar...

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Girnede öğrencilik zamanlarımda Rocks otelde çalıştığım sıralar bi tane Cayanne kullanmıştım "Magnum" 4.5lt lik V8 Motoru vardı.. Zımba gibi bir aletti horultusu kendisinden önce geliyordu, gaza basınca dünya duruyor zannedersin, Bi tank anca bunun kadar güçlü olur diyordum içimden, hele o içi döşemesi.. Makinanın içinden üç kişi zor çıkarttı beni.. :eek:

mertelitas ve Dedee bunu beğendi.
  4. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    330 ci ve golf GT..ikisini de sürmekten cok keyif almıstım

5. Semih Esentürk

Semih Esentürk SCW Üyesi

30
    1
    8
    BMW M3 daha ilk oturduğunuz anda bile abi bmw ya dedirtiyor motor sesi ve hızlanmalarını saymıyorm bile

6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kullandığım en iyi araç 2008 Porsche 911 Turboydu,inerken gözlerim yaşardı ama ayrılıyorum diye değil,cam mekanizmasında arıza vardı felaket rüzgar yemiştim o hızla:D

Bunu beğendi. Dedee bunu beğendi.
  7. Semih Esentürk

Semih Esentürk SCW Üyesi

30
    1
    8
    :d:d:d

8. ilkrsvr

ilkrsvr SCW Üyesi

40
    9
    8
    benim kullandığım en iyi araç audı rs6 ydı böyle bi ivmelenme ve ci kuvveti yok gerçekten ya ondan sonraki hiç bi arabam zevk vermedi bidaha.her ne kadar 2 km. kadar kullansamda anlatılmaz yaşanır.binmez olaydım...:ahkafam:

9. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    konforlu luks arabalar bır tarafa benı etkıleyen ozel arabalardan bırı nıssan 200sx s14 olmustur bırazda yuklu bır aractı nekadar braz eskı bır aracta olsa surus karekterı o karaduzen duygusu gayet ıyıydı.yol tutusu kotu ama yol dısında da en ıyı arabalardan bırı :)

10. SystemDeluxe

SystemDeluxe SCW Üyesi

157
    22
    18
    Dodge RAM 3500 V8 sesi hala kulaklarımda... :eek:key:

Sayfayı Paylaş