Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Köpeğinizi İlk Aldığınız Gün Neler Hissettiniz

Konu, 'Hayvanlar Alemi' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Evet sanırım en mutlu olduğumuz gündü köpeği, kedisi, yada başka bir canlı dostu olan arkadaşları onu ilk aldığı günki duygularını öğrenebilirmiyiz :)

2. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    1 gün'de karar verip köpeğimi aldım ve o gün ki duygular anlatılamaz yavru oldugu ıcın ordan oraya kosusturuyor pesınden kosuyorum falan ılk gece koynumda uyuttum :) güzel duygular :)

3. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Pukuyu eve alıp geldiğim ilk gün titriyordu annesi doğumda ölmüş bir köpekti puku onu biberonla beslemiştim hep ve koynumda yatardı taki alışana kadar :)

4. Elanor

Elanor SCW Ladies

899
    153
    43
    bende ewamı 10 günlükken almıştım annesi emzirmediği için 8 kardeşi ölmüş benim kızımda ölmek üzereydi :( çok mutluydum onu kurtarabildiğim için yumuk yumuk yeni açılmış gözleri pembiş patileriyle hayran bırakıyordu kendine. ilk görüşte aşk gibiydi, yeni doğum yapmış annenin bebeğine bakışı gibiydi.allah uzun güzel ömürler versin hepsine.kızım koca dana oldu ama hala koynumuzda uyur geldiği günden beri :)

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    2 köpeğim oldu şu zamana kadar 2'si de terrier..
    ilk terrier'im yaklaşık 1 sene bizle kaldı sonrasında bi tanıdığımıza vermek durumunda kaldık çünkü evde çoğu zaman kimse olmuyodu ve o da sağolsun kablolara, deri olan her şeye ve Nesquik'e ekstra ilgili bişiydi..onlarca olayı vardı bu konuda.. :)
    şimdiki terrier'im yaklaşık 11 yaşında ve ilk eve geldiğinde çok küçük olduğu için yaklaşık 30-40cm'lik koltuktan aşağı inemeyip ağlaması ve sonrasında ilk cılız havlamasını duymak çok şekerdi.. :)

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bizim alman kurdu vardı eve getirdiğimizde ishal olmuştu bı kac yere yapınca annem bakkala gıdıp cocuk bezı alıp baglamıstı kesip biçerek :D
    hiç unutamam aklıma geldikçe de gülerim :D:D

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Ayça ben senin köpeğin cinsini çözemedim yaw :confused:

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    brad pıtttt:):D

9. Elanor

Elanor SCW Ladies

899
    153
    43
    yok benimki angelina :D amerikan staff serbay abi pitbull yani :)

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    sonda kı pıttttt ozellıkle uzattım bahsederken pıtt dıyede bazen kısaltılıyor ben yakısıklı gordugum ıcın brad pıttt dedım :)

Sayfayı Paylaş