Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

konu forum olunca...az sohbet edelim...

forum kullanmakta bilincsiziz..bişi soruyoruz alıntı yapmadan cevap yazdığı zaman konu konu olmaktan cıkıyor takip etmek güçleşiyor.bana biri bişi sordugu zaman ya etiketlesin yada alıntı yapsın kı sordugu şeyin cevabını alabilsin.bi keresinde feyste cıkma parca arayan arkadaş aynı konuyu buraya da açması gözümden kaçmıyor değil :) doğru yolu göstermek faydası oluyormu muamma.sosyallik bu değildir bence.
Herkes forum kültürünu bilmez ama anlatmak uyarmak bilenlere düşer tabiki. Ama dedigim gibi bu işte en onemli kişiler modlar ve yoneticiler. Tabi bu yazdiklarimiz onlar icin de dogruysa ve ayni fikirdeysek

Tabi bir de ilginc konu basliklari.
Acil, oneri, yardim gibi içeriğini basliktan anlayamadigimiz konular. Belki konu icinde baskasina yarayacak cok onemli birsey var ama baslik icerikle ilgili olmayınca bakilmiyor

Herkes forum kültürünu bilmez ama anlatmak uyarmak bilenlere düşer tabiki. Ama dedigim gibi bu işte en onemli kişiler modlar ve yoneticiler. Tabi bu yazdiklarimiz onlar icin de dogruysa ve ayni fikirdeysek
hareket lazım ismail kardeşim..fikrimiz belli araba bahane sohbet şahane...insanlara seat merakı uyandırmak bizim elimizde.

Tabi bir de ilginc konu basliklari.
Acil, oneri, yardim gibi içeriğini basliktan anlayamadigimiz konular. Belki konu icinde baskasina yarayacak cok onemli birsey var ama baslik icerikle ilgili olmayınca bakilmiyor
mail kutusu gibi :D birde mesela adam bana cevap yazmış alıntı yapmamış haberimiz yok.adamda belkı benı beklıyor cevap yazacak diye.bakıyor cevap yok basıp gidiyor :)

hareket lazım ismail kardeşim..fikrimiz belli araba bahane sohbet şahane...insanlara seat merakı uyandırmak bizim elimizde.
Ben 9 sene seat kullandim. Simdi de baska bir marka kullaniyorum, hatta kullandigim markanin forumunda super modluk yapiyorum. Herseye ragmen bu forumu hep overim. Ben burdan vazgecmiyorum cunku burasi cidden farkli ve guzel bir ortam dolu. Arkadaslik samimiyet hat safhada. Yardim severlik en ust duzeyde. Illa seat olacak diye birsey yok. Ben bildiğin hatirladigim herseyi paylasiyorum burada. Sohbet icinde her zaman varım. Olmali zaten. . .

bulunduğumuz bölgede sabit buluşmalar yapılabilir cuma veya cumartesi akşamları veya arkadaşların aralarında anlaşarak bir gün belirler..Önümüz bahar.

Abicim rllerine saglık güzel yazmıssın biz avrupa yakası olarak cuma akşamları toplanıyoruz sohbet muhabbet güzel oluyor hava şartlarından dolayı buyuk organızasyon yapılmıyo şimdi önümüz yaz ilk olarak çorluya toplu olarak geçicez daha sonrasında mayıs gibi çocuk yetiştirme kurumuna ziyaret gercekleştiricez organizasyon yok degil kralı var ama hep aynı yoldaşlar geliyor yeni yüzleride aramızda görmek isteriz tabi saygılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bazen yöneticiler çok yoğun zamanlar geçirebilir benim gibi diğer arkadaşlarımız eksiği kapatmaya çalışıyor mümkün oldukça,ama her zaman savundugum bir şey vardır SCW de burda herkes her üye her dost bir yönetici bir admindir..Bazı etkinlikleri yapmak için yönetici olmaya gerek yok,açın fikrinizi sonuna kadar tartışıp destekleyelim..

Güzel konu,ince görüş için teşekkürler

acil yardım,yardım,acil vs konu başlıklarına dikkat edelim arkadaşlar.mesela aracın leon diyelim klima arızası mı var '' leon klima arızası sorunu'' konu başlığı olabilir.ya da lastik alacaksın yardım demeyin :) ''aracıma lastik seçimi'' konu başlığı olabilir.bu konu başlıkları gogul amcada arama yapanlarda yükselmemize ilk başlarda görünür.hem de forum kullanıcılarına bıkkınlık gelmez göz yormaz.tünelde kalmış gibi sos veriyorsunuz :)..ayrıca aracına ampul alacaksın ampul tipi için konu açmaya gerekli değil nere gitseniz öğrenirsiniz.bununla ilgili araç ampul tipleri seat için liste oluşturuyorum.düzgün bi konu başlığınla paylaşacağım herkes faydalansın.ayrıca orjınal parça temini içinde seat yedek parça parça kodları adı altında konu açmaya hazırlanıyorum.bununla ilgili aracınla ilgili bişi ihtiyacınız olursa tek konu başlık altında sorabilir bende servislerin kullandığı etka programını kullanrak parça kodunu verip almanızı kolaylaştırabilirim.en sonunda fırça attırdınız :) yoksa darağacında sallandırcam kendimi yetti gari :D tşkler keyifli forumlar

Geri
Üst Alt