Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

konsol (torpido) kaplama(konu kilit)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında eneskurter tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eneskurter

eneskurter SCW Üyesi

14
    0
    1
    ön konsol torpido kaplama yaptırmayı düşünüyorm, yapanlar varmı, yapanlar resim yükleyebelir mi görsellik için nasıl duruyor, nerde yaptırıldı? yardımlarınız bekleniyor

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    kaplamadan cok boyatmanı öneririm şu an resim yok elimde ama olanlar vardır mutlaka

3. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    ben boyatmıştım birazdan eklerim resimlerini

4. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
  5. eneskurter

eneskurter SCW Üyesi

14
    0
    1
    güzel olmuş boyada hiç aklıma gelmemişti. bi arkadaş buraya foto yüklemişti kaplama yapmış desenli orjinal bişey çok yakışmıştı. o tarz bişey düşünüyorum olursa öyle bişey en olmadı boyada olabilr. varmı bildiğiniz kaplama uyumlu

6. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Muratcım boyama direk mi yapıldı yoksa zımparalanıp mı yapıldı ?

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    o konu hakkında bilgim yok :)
    ama kaplama konusunda 2 gün sonra havalandırma ızgaralarının ordan sıcaklık nedeniyle atma yapabileceği söylenmişti daha önceden

8. eneskurter

eneskurter SCW Üyesi

14
    0
    1
    26c4b.jpg bu fotoğrafı forumdan kaydetmiştim kimin yaptığını hatırlamıyorum, bu şekilde istiyorum bilen varsa kimin yaptığını yada bu şekilde yapan bi yer bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

9. __NrS__

__NrS__ SCW Üyesi

177
    62
    28
    kardeşim benim araçtaki karbon kaplama.Hepsini kendim yaptım:)sıkıldığında sök orjinale dönsün.ama murat'ın araçtaki boya işide çok hoş olmuş...Karar senin... DSCN0205.jpg

Fotoğraf0025 (640x480).jpg

Fotoğraf0060 (640x480).jpg

Fotoğraf0059 (640x480).jpg

Fotoğraf0061 (480x640).jpg

10. eneskurter

eneskurter SCW Üyesi

14
    0
    1
    kardesim senin kide güzelmiş, senin desen makyaşlı kasanın torpido desenine çok yakın. Bende o yüklediğim fotograftakini çok beğendim. burdan siteden bir abimiz yapmıştı kaydetmiştim kim olduğunu hatırlamyırm onu bulursam ondan soracam. veya bu şekilde desen varmı nerden bulabilri adres biliyormusun? teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş