konsol tavsiye yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

konsol tavsiye yardım

highkaan

Kayıtlı Üye
teyp çerçevesi ve devir saatlerinin olduğu bölümü piano black boyatmak mı daha iyi kaplatmak mı? arasında ciddi rakam farkıda var.görüntü ve kalite farkı olur mu?

SİMON

Kayıtlı Üye
Boya cok daha guzel duruyor ama benin gibi hassas isen yapma parmak isleri ve zamanla olusan ciziklere tahamulum yok

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
aynen ben de öğreneyim rakam farkını..ben boyatmıştım ve işçilik çok güzel oldu.kaplama olmaz bence çünkü havalandırmanın olduğu yerde illaki atma olacaktır.ayrıca teybin küçük sıra halindeki tuşları da kaplanamaz,kaplansa bile teybin arkası komple silikon.dolayısı ile kaplamayı oralara kıvırmak tuşların işlevini etkiler.en güzeli boyatmak

highkaan

Kayıtlı Üye
floryada bi kaplamacı arkadaş 100 lira gibi bi rakama yaparım diyo. diğerini de herkes biliyo zaten src 250 :)

SİMON

Kayıtlı Üye
Bu arafa boyayi bildigimiz arac boyasi ve verniklemi yapiyorlar

kamikaze

Kayıtlı Üye
src250 derken? Özel bir malzemesi yok, ince detaylı kapsamlı uzun süren hazırlık işlemi var, zaman istiyor piano black.

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
eğer teybi komple söküp yapacaklarsa 250 değil de 200 güzel bir fiyat ki src nin işçiliği çok iyi diye biliyorum..piano black boya aslında çok özel birşey değil.mat siyah boyanın üzerine 3 4 kat vernik atılması ile oluyor

kamikaze

Kayıtlı Üye
Teybin dış plastği de sökülecek ise iyi, ama sanırım sadece çerçeve söz konusu?

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
Teybin dış plastği de sökülecek ise iyi, ama sanırım sadece çerçeve söz konusu?
abi zaten sağlıklı olabilmesi için kesinlikle dış plastik ve arkasındaki silikonlar kesinlikle sökülmeli..silikonlar da en az elektranik aksam kadar önemli.çünkü onlarda boyanırsa ve vernik atılırsa katılaşabilir ve tuşların işlevi kaybolabilir