Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

konsol tavsiye yardım

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında highkaan tarafından paylaşıldı.

1. highkaan

highkaan SCW Üyesi

578
    97
    28
    teyp çerçevesi ve devir saatlerinin olduğu bölümü piano black boyatmak mı daha iyi kaplatmak mı? arasında ciddi rakam farkıda var.görüntü ve kalite farkı olur mu?

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Rakam farkı nedir, kaça boyanıp kaça kaplanabiliyor?

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Boya cok daha guzel duruyor ama benin gibi hassas isen yapma parmak isleri ve zamanla olusan ciziklere tahamulum yok

4. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    aynen ben de öğreneyim rakam farkını..ben boyatmıştım ve işçilik çok güzel oldu.kaplama olmaz bence çünkü havalandırmanın olduğu yerde illaki atma olacaktır.ayrıca teybin küçük sıra halindeki tuşları da kaplanamaz,kaplansa bile teybin arkası komple silikon.dolayısı ile kaplamayı oralara kıvırmak tuşların işlevini etkiler.en güzeli boyatmak

5. highkaan

highkaan SCW Üyesi

578
    97
    28
    floryada bi kaplamacı arkadaş 100 lira gibi bi rakama yaparım diyo. diğerini de herkes biliyo zaten src 250 :)

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Bu arafa boyayi bildigimiz arac boyasi ve verniklemi yapiyorlar

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    src250 derken? Özel bir malzemesi yok, ince detaylı kapsamlı uzun süren hazırlık işlemi var, zaman istiyor piano black.

8. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    eğer teybi komple söküp yapacaklarsa 250 değil de 200 güzel bir fiyat ki src nin işçiliği çok iyi diye biliyorum..piano black boya aslında çok özel birşey değil.mat siyah boyanın üzerine 3 4 kat vernik atılması ile oluyor

9. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Teybin dış plastği de sökülecek ise iyi, ama sanırım sadece çerçeve söz konusu?

10. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    abi zaten sağlıklı olabilmesi için kesinlikle dış plastik ve arkasındaki silikonlar kesinlikle sökülmeli..silikonlar da en az elektranik aksam kadar önemli.çünkü onlarda boyanırsa ve vernik atılırsa katılaşabilir ve tuşların işlevi kaybolabilir

Sayfayı Paylaş