Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

konsol tavsiye yardım

highkaan

Kayıtlı Üye
teyp çerçevesi ve devir saatlerinin olduğu bölümü piano black boyatmak mı daha iyi kaplatmak mı? arasında ciddi rakam farkıda var.görüntü ve kalite farkı olur mu?

Rakam farkı nedir, kaça boyanıp kaça kaplanabiliyor?

Boya cok daha guzel duruyor ama benin gibi hassas isen yapma parmak isleri ve zamanla olusan ciziklere tahamulum yok

aynen ben de öğreneyim rakam farkını..ben boyatmıştım ve işçilik çok güzel oldu.kaplama olmaz bence çünkü havalandırmanın olduğu yerde illaki atma olacaktır.ayrıca teybin küçük sıra halindeki tuşları da kaplanamaz,kaplansa bile teybin arkası komple silikon.dolayısı ile kaplamayı oralara kıvırmak tuşların işlevini etkiler.en güzeli boyatmak

floryada bi kaplamacı arkadaş 100 lira gibi bi rakama yaparım diyo. diğerini de herkes biliyo zaten src 250 :)

Bu arafa boyayi bildigimiz arac boyasi ve verniklemi yapiyorlar

src250 derken? Özel bir malzemesi yok, ince detaylı kapsamlı uzun süren hazırlık işlemi var, zaman istiyor piano black.

eğer teybi komple söküp yapacaklarsa 250 değil de 200 güzel bir fiyat ki src nin işçiliği çok iyi diye biliyorum..piano black boya aslında çok özel birşey değil.mat siyah boyanın üzerine 3 4 kat vernik atılması ile oluyor

Teybin dış plastği de sökülecek ise iyi, ama sanırım sadece çerçeve söz konusu?

Teybin dış plastği de sökülecek ise iyi, ama sanırım sadece çerçeve söz konusu?
abi zaten sağlıklı olabilmesi için kesinlikle dış plastik ve arkasındaki silikonlar kesinlikle sökülmeli..silikonlar da en az elektranik aksam kadar önemli.çünkü onlarda boyanırsa ve vernik atılırsa katılaşabilir ve tuşların işlevi kaybolabilir

Geri
Üst Alt