Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple Temizlik

@Mehmet abi:Ozaman ben araştırayım biraz sizinde yardımınız olursa güzel bir yerden randevu alayım...

@Ömercan:Kardeşim dediğin gibi gözüküyor...

Motoruma, torpidoma su değdirmezdim.

Motora su değdireceklerini sanmıyorumda torpidoyu nabıcaz kolonyalı mendillemi temizleyelim...

dou ne zaman istersen olur bu hafta gunduzlerı uce kadar evdeyım

dou ne zaman istersen olur bu hafta gunduzlerı uce kadar evdeyım

Abi öyle kendimizi yormayalım ben bu hafta full iş kovalıyorum şirket açıyorum kısmetse o yüzden hep koşturuyorum tavsiye edebilceğin yer varsa bırakalım arabayı abi sen biliyorsun neresi iyidir neresi değildir...

O fiyata illaki tanıdığınız kalitesine güvendiğiniz bir yer bulacaksınız cevrenizden,bilmediğiniz bir yere gitmemenizi tavsiye ederim..

O fiyata illaki tanıdığınız kalitesine güvendiğiniz bir yer bulacaksınız cevrenizden,bilmediğiniz bir yere gitmemenizi tavsiye ederim..

Aynı şekilde Gökhan Abi bende başka yerlerden tavsiye gelirmi arkadaşların yorumları nelerdir fiyatlar ne şekildedir böyle komple uygulamada onları bilmek istiyorum...

Abi öyle kendimizi yormayalım ben bu hafta full iş kovalıyorum şirket açıyorum kısmetse o yüzden hep koşturuyorum tavsiye edebilceğin yer varsa bırakalım arabayı abi sen biliyorsun neresi iyidir neresi değildir...

hayırlı olsun yenı yerın o zaman adresı sana ozelden gonderırım

Güncel tavsiyelerinizi bekliyorum...

Kasımpaşa Otopratikte detaylı temizlik,pasta cila,boya koruma,motor temizliği vs 140 liraya yapıyorlardı bize olan fiyatı ben yaptırdım gayet memnun kalmıştım.

Güncel randevumu iptal ettiricem yokmu tavsiyeniz?

Geri
Üst Alt