Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk başlıkları sökümü nasıl

ms_erdin

Kayıtlı Üye
Aroma 2021 aracın on koltuk basliklarini cikartamiyorum, basliktaki yandaki yuvarlak butona basarak cekiyorum gelmiyor, muhtemelen gorulmeyen yerde bisey var ama bulamadim, yardimci olabilecek varmi

Video için teşekkürler, ama arona aracta siyah yuvarlak altta çektiği olan bolum koltuk kumasina yapisik yada dikişli oldugu icin altinda centik varmı var ise çektiği göremiyorum, yine çıkmadı başlık kilif takicagim takmıyorum cok garip bir durum başlık cikartmak bu kadar zor olmamalı

Aroma 2021 aracın on koltuk basliklarini cikartamiyorum, basliktaki yandaki yuvarlak butona basarak cekiyorum gelmiyor, muhtemelen gorulmeyen yerde bisey var ama bulamadim, yardimci olabilecek varmi
Merhaba
Koltuk arkasında başlığın 5cm altında düğme var oraya bastırarak başlığı çekince çıkması gerekiyor

Geri
Üst Alt