Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kolçak

Çok teşekkür ediyrum abi şimdi netten bakıcam fiyatlarına güzel duruyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ediyrum abi şimdi netten bakıcam fiyatlarına güzel duruyor

bende bakınıom sana ama alman malı armster bulamadım kaldırmışlar tedavulden sanki..bulunca dönerim sana

Ben de baktım abi bulamadım satışını

Ben de baktım abi bulamadım satışını

kargo dahil takip numaralı toplam 100 dolara razı mısın :) orjınal armster ıngıltereden gelecek ebaydan alabilirsin...bu benımkınden daha guzel yeni modeli bu ... 10 gunde elinde
SEAT IBIZA '2002-2009 / CORDOBA '2003-2009 Armster S Armrest - Black | eBay
[doublepost=1497045811,1497045666][/doublepost]trde kaliteli yok...önceden vardı satışı az olunca getıren olmuyor demekki...döşemecilerin yaptıklarından var kaliteye önem vermıyosan..şansın yok gibi...

sonradan takılanlarda gacır gucur ses olmuyor mu,ben yaşamıştım çünkü..

Buna bir bakıcam abi. Ebaysan getirtince gümrüğe takılmıyor mu abi belli meblağın üstünde?

Buna bir bakıcam abi. Ebaysan getirtince gümrüğe takılmıyor mu abi belli meblağın üstünde?

Gumruk sikintisi olsa trye gonderim yapmazlar...doe not ship yazar..gene her ihtimale karsi saticiyla konusur gift gosterir falan...aksesuar basit seyler yedek parca olmadigi muddetce sikinti olacagini sanmiyorum cunku ozel kargoyla gelecek track numberle...

On logosuz panju aldim sikintisiz geldi fransadan ebay...saticiyla google ceviriden konusun derim icin rahat eder baktin olmadi paran iade olur uzme tatli canini...ebay korumalidir

Çok teşekkür ederim abi ilgin alakan için. Kolçak kaliteli duruyor almayı düşünüyorum. Satıcıyla iletişime geçip alacam. Çok sağolun

Geri
Üst Alt