Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KM

Cuma günü 1. yıl bakımına gidicem orda söylicem bakalım ne olacak. daha önceden araba 1 haftalıkken daha direksiyondaki fabrikadan yanlış monte gelen golf kumandası vardı:) onu değiştirdiler ve airbag i çıkarıp kumandayı taktılar. ondan sonra uzun yola giderken bir aylıkken arabada bu ses geldi. daha önce götürdüm ama sorun yok dediler.

Ve benim sinir olduğum nokta ustalara göre ( ki bence ustalıkları tartışılır) araçta belirgin kullanma bozukluğu meydana gelene kadar bu tür şeyleri kusur olarak görmüyorlar.

Eminim garanti bitince değiştirelim derler:) Hizmet anlayışlarından ve yardımcı olma pisikojilerinden hiç memnun değilim... (Tabiki Kaysri ÖZSA için konuşuyorum...)

aynı ses ve daha fazlası bendede var bakalım bırakıcam ama kullınıcı hatası deyıp kestırıp atmalarından korkuyorum. bu sekılde bırsey olursa arabayı dırek satıcam baslarım dogus otosuna :)

Arkadaşlar direksiyonu çevirince gelen saat kurma sesini airbag i söküp hallettiler çok basit.

İki tane tırnak var metal airbag kutusunda diyim ona bi sprey sıktı sğrtğnmeyi onlemek için çevrince değen metal ses çıkarmaz oldu.

Geri
Üst Alt