Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima sorunu

Bunda varmı öle bir tuş ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet

İLGİNÇ...aracın elektriğini kesin tekrar verin aku kutup başını sökün 5 dk bekleyin...beyine bağlı düzelme ıhtımalı var...bircok bu tur şeylerde elektrik kesip düzeldiğini şahit olduk...klima kompresore devreye girmiyor klima müşürü arızalı olabilir ,gaz da bıtmış olabilir..oto klimacıya gidin

Araç garantisi var servis yolu gözüktü galiba

İki moddada üfleme yapmıyor dediğiniz tuşlar nerde ?

Havalandırmanın tam olarak nasıl açıldığını biliyorsunuz dimi?

Camdaki buharı kaldırmak için aşağıda işaretlediğim kırmızı renkli alanda bulunan tuşa bastınızmı direk olarak kendisi klimayı açıp havalandrmayı açıp üfleme şeklini cama vermekte belki bilmediğinizi varsayarak paylaştım.
b1469f3329c2f5d87208d4fa48eeb8be.jpg

Trakya'dan gönderildi..

Tuşların kullanımı ve ne işe yaradıllarını biliyorum bndeki problem klima yada havalandırma hangi konumda olursa olsun üflemiyor

Metin abi econ tuşu eski kasalarda kaldı abi yeni dijitallerde a/c tuşu var klimayı açmak için arkadaşın araçtada çift bölgeli dijital var :)

Trakya'dan gönderildi..
manuel bu klimatronıc değil...yarım dıgıtal :) digitallerde sanki gördüm gibi yaa neyse tam hatırlamıcam kimin arabasında...aklım cordoba da kalmış :) garantisi varmış güncelleme olur vs servis düzeltir arkadaşın durumunu

Geri
Üst Alt