Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima açınca içeri kötü koku gelmesi YARDIMM

Havalandırmanın torpidoyı direksiyonu titretmemesi lazım, kalorfier motoru dağılmak üzere olabilir?

arkadaslar öncelikle yardiminiz icin tsk ederimaracim periyodik bakimlari aksatmadan yapildi ama dediğiniz giibi polen filtresi olabilir. Iceriye gelen kokuyu tarif edeyim sanki böyle kablo yaniği olurya onun gibi bisey. Arac yaklasik 30 dk calistiktan sonra o koku kesiliyor ara ara koku veriyor gene kesiliyor.Bi vakit bulup mesai saatinde ilkim e gidebilsem baskibalata yağ polen v.s komple değistiricem ama pff. Mesai saatinde full calisiyorum ilkim de en gec 7 de kapanir heralde eve gelis saatim 7.Neyse bakim sonrasini paylasicam sizlerle ck tsk ederm tekrar

2001 model cordobada polen filtresi nerededir bilen varmı nasıl cıkarılır.
az cok elimden iş gelir müsait bir zamanda kapı kollarımı airbrushla boyadım ön torpidoyu da onların resimlerini koyacagım.

2001 model cordobada polen filtresi nerededir bilen varmı nasıl cıkarılır.
az cok elimden iş gelir müsait bir zamanda kapı kollarımı airbrushla boyadım ön torpidoyu da onların resimlerini koyacagım.

benim bildiğim torpitonun alt kısmında yanlış hatırlamıyorsam.:confused:

bundan önceki aracım 2000 model ibiza idi ön camın altındaki kısımdaydı kaputu açınca sol tarafta, bir aradaşım denemiş kendim denemedim ama filtreyi değiştirince biraz koku sıkmış klimayı açtığında parfüm kokuyordu :D

u46z.jpg

polen filtresi pislik dolmuştur abi değiştir gitsin görüceksin neler cıkıyor ordan kum,toz,toprak,yaprak :D

polen filtresine baktır oda olmadı arabayı kaldır yukarı baktır motorun oraya belkide kedi fare kuş vb canlılar girmiştir ölmüştür oda kokuyor olabilir bi ara geldi başıma :D diğer araçta

bundan önceki aracım 2000 model ibiza idi ön camın altındaki kısımdaydı kaputu açınca sol tarafta, bir aradaşım denemiş kendim denemedim ama filtreyi değiştirince biraz koku sıkmış klimayı açtığında parfüm kokuyordu :D

yardım için teşekkürler lakin o yeşil yere neden ulaşırım :) yolcu tarafından mı yoksa işaretli yerden mi?

ordaki plastik aksamın tırnakları var komple çıkıyor önce lastiğini çıkartırsın sonra gerisi gelir zaten

Geri
Üst Alt