Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kışlık jantlarım

jantın birinin boyasını söküp tekrar boyadım içime sinmediği için bi kurusun bakalım bu aralar takarım nasıl olcak bilmiyorum.

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

kanka ben araca takmadan resımlerı eklemıcem bu aralar zaten takıcam jantları.

---------- Post added at 00:41 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

bu arada arda ellerıne saglık renk bence cok guzel.aracının rengı ıle de super olcak.

tşk ettim ogünüm renk güzel oldu yalnız aklında bulunsun vernik atınca baya bir koyulaşma söz konusu haberin olsun!!!

kışlıklardan 2 kare...
dsc0980.jpg

dsc0986a.jpg

güzel olmuş arda güle güle kullan. ama markayı beyaz kalemle boyarsan daha hoş duracak bence. ogünün yaptığı gibi

Satarmıydın diye soracaktımda boyamıssın artık abi kullanırsın :) Hayırlı olsun

satıyım atılla.

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

ogun arabayı satmassa az kaldı cıldırıp arabayı komple kaplama beyaz yapıcak jantları satıp basıcak yere az kaldıııııııı

satıyım atılla.

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

ogun arabayı satmassa az kaldı cıldırıp arabayı komple kaplama beyaz yapıcak jantları satıp basıcak yere az kaldıııııııı

ilk fırsatta satacağın arabaya niye para harcıyosun. biriktir o paraları yeni alacağın arabaya harcarsın

hahaha aynen valla satılmıyor be abi anlamadım gitti tertemiz araba ya ...

bizim milletimiz öyledir. ibizayı beğenip almaz ama o parayı ne arabalara verirler.

Geri
Üst Alt