Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kim demiş cordoba üretilmiyor diye

Şimdiki Toledo'yu Cordoba diye satsalardı daha çok satardı. Toledo deyince insan biraz daha farklı şeyler istiyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen katılıyorum yeni kasa toledo eskisine nazaran zayıf kalmıştır.

bizim cordobaların kapıları bile ağır,sadece saçı zayıf gibi geliyor bi top gelse tavana cökecek gibi hissine kapılıyor ınsan :D
Tamponları da zayıf aslında, kaporta olarak çok narin de değil, orta direk için yapılmış gibi:). Koltuklar çok rahat ya, yeni arabalarda olmayan rahatlık diyebilirim

Tamponları da zayıf aslında, kaporta olarak çok narin de değil, orta direk için yapılmış gibi:). Koltuklar çok rahat ya, yeni arabalarda olmayan rahatlık diyebilirim
ben 2-3 ayda bi manisa artvin arası yapıyorum.resmen gömülüyon araç içinde.hakikaten koltuklar rahat.hızını sabıtleyıp kolunu kol dayamaya koydun mu inan cok rahat.ben birde araba içersinde sigara içmiyorum içirtmiyorum.molalarda içiyorum :D

yav zaten araç içinde sigara içmek kadar saçma bişey yok zaten kaç metre kare bi alan bide sigara içtin mi araçtaki herkes vede aracın döşemeleri aynı ölçüde zarar görüyo.

ben 2-3 ayda bi manisa artvin arası yapıyorum.resmen gömülüyon araç içinde.hakikaten koltuklar rahat.hızını sabıtleyıp kolunu kol dayamaya koydun mu inan cok rahat.ben birde araba içersinde sigara içmiyorum içirtmiyorum.molalarda içiyorum :D
İyi dedin, rahatlığı bi kol dayama kadar eksiğim kalmış:). Sigara konusunda sanada ömerede katılıyorum, tek tük camlar açık ve yavaş gitme şartlarında yakarım sadece;)

valla arkadaşlar onu bunu bilmem cordobamı satıp daha likit bir araç alıcam,bu arabanın değerini bilen yok türkiyede.

valla arkadaşlar onu bunu bilmem cordobamı satıp daha likit bir araç alıcam,bu arabanın değerini bilen yok türkiyede.
sene 1990 da ilk beş vites şahin aldım sıfır bursadan.tam 20 yıl taşıdı.severek ayrıldık sonra.araba binmek için alınır ihtiyactır.alıp satmak işler bize göre ayrıca satılmazsa satılmasın.en az 6 yıl binerim o zamana kadar kim öle kim kala :) arabaya yatırım yapmak ölü yatırımdır.sonucta yenı alcam araba da cordobanın yaktıgını yakacak mesela.parası olana sözüm yok :)

Geri
Üst Alt