Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kediye çarptım :(

Konu, 'Sohbet' kısmında CUPRA BOCANEGRA tarafından paylaşıldı.

1. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    Merhaba arkadaşlar bugün maalesef kediye çarptım çevre yolunda aslında yavaş gidiyodum kedi birden yola atladı kaçmak için sola doğru manevra yaptım fakat o da sola doğru koşmaya başladı olan oldu durmadım durcak yer yok hemen ilerde bi araya girdim arabayı park ettim koşarak kedinin yanına gittim ama çoktan ölmüştü yerde durmasın bari alıyım dedim alamadım arabalar çok hızlı geliyodu.benim araçta bişe yok arabası batsınya kediye bişe olmasaydı keşke ilk defa başıma böyle bişe geliyo çok üzgünüm :(

2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    geçmiş olsun üzücü elbet fakat bu gibi ani durumda kaza yapma olasılığıda yüksek..dün sabaha karşı hava daha karanlık düz yolda martıyı ezdim çok üzüldüm fakat etrafımda araç yoğundu kaçamadım.

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    geçmiş olsun :(

4. erhane

erhane SCW Üyesi

327
    259
    63
    Çok üzücü durumlar malesef. Kediler de nedendir bilinmez direk altına atlıyorlar aracın :( Bir kez motorla denk geldi bana, ön tekeri kaçırdım fakat arka tekerden kurtaramamıştım ama bişey olmadı kediye, kaçtı gitti.

5. yussim

yussim SCW Üyesi

77
    43
    18
    Kardeşim çok geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun. Vardır bunda da bir hayır.

6. xure

xure FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.163
    867
    113
    Kimisi ezer geçer kimiside böyle vicdanen rahatsızlık duyar cenabı allah rızkınıda gönlün gibi versin inşallah kaza ile insanlar ölüyor unutmayalım sonuçta bilinçli yapılmış birşey değil fakat içini rahatlatmak adına şunu söyleyebilirim sana verende allah alanda o yüzden kimin eceli nerde ve nasıl ne yazıkki belli olmuyor bu ince düşüncen için insanlık adına bizzat sana teşekkür ederim.

7. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    geçmiş olsun dostum

8. asi_mavi1907

asi_mavi1907 SCW Üyesi

729
    338
    63
    Geçmiş olsun

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

9. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    geçmiş olsun adamım.hayvanlarında canını azrail alıyor vakti gelmiş ölüm sebebi olmuş.maalesef yollarda cok rast geliyoruz.kedinin canını kurtaram derken trafik akışında kaza yapma riskiniz yüksek.allah korumuş.insan üzülür tabi ama elden bişi gelmez.ben en cok gece yolculuklarında önüme cıkacak köpek,kedi vs den korkuyorum.her canlı bir gün ölümü tadacaktır geri döndürülecektir :) bozma moralini

10. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim bi nebzede olsa içimi rahatlattınız iyiki varsınız :)

Shavecat, kfy, kirlisakal ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş