Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.Şikayeti geri almanız demek onlara biraz pabuç bırakmak demek gibi oluyor.Bence şikayeti geri almazsanız iyi bir ders olur.Sonuçta buna davetiye çıkatmak için kasten bir çabası var.

xx

geçmiş olsun Allah beterlerinden korusun
bence sonuna kadar git, böyle dengesizler bulsunlar cezalarını

şikayetini asla geri alma,gerekirse param gitmesin dersen adliyenin vereceği avukatla dava aç ,kamu davası açılır hakim enaz 1000tl geçirir avukatlık vs...ücretleride karşı tarafa o biçim geçer ;) tecrübeyle sabittir

geçmiş olsun pek o kadar yargıya güvenme,durak örneği emsal denebilecek daha kötü bir örnek 5 kişi biçmiş ve 15 ay yatmış çıkmış.davanın sonucuda istedigin gibi çıkmazsa bunun içinmi ugraştım diye kendi kendine hayıflanırsın.ben çarpan kişiyle yüz yüze görüşmeni öneririm ve ondan sonra karar ver derim.nihayetinde herkes araba kullanıyor biliçli olarak olmasa bile bilinçsiz olarak her an başımıza gelebilir.

geçmişolsun kardeşim ve şikayetini geri alma

Çok geçmiş olsun Numan...Bana kalırsa da şikayetini geri alma derim..Yapan insanın az çok ne olduğunu yazmışın..Şuçu olmayan masum biri olur,acemiliğine filan gelirsin şikayet etmezsin..Ama bunlar araba ile artislik yapıcak ve sen buna göz yumacaksın...Şikayetinden vazgeçme,ne kadar rapor alabiliyosan al...Serseriler ozaman belki akıllanır..!

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum..
sendeki durum biraz farklı neden mi orası Trabzon..ordaki yapı ve münasebetler farklı bunu biliyorum..araya girenler de olacaktır...sene 94-95 tam hatırlamıyorum..istanbul fenerbahçe stadının yanında kadıköyden gelirken..arkadaşımı..doğan sıkıştırıyor..arkadaşım kaldırıma çarpıyor..havalanıyor kaldırımdaki iki yayaya çarpıyor bir dede ve torun..yukardan aşağı düşüp hayatlarını kaybettiler o zaman..vefat edenler rizeli idi..hem hapis yattı hemde kan parası ödedi ..bugünün parası ile 300 binlira civarında..ama hala konuşurum hala acısını içinde yaşar..ve kendi suçu olmağı halde bu..neden mi anlattım..para alasın diye değil..alacağın para acını hafifletmez..açacağın dava da istediğin gibi sonuçlanmayabilir..bunlar aklında olsun..durumları iyi ise istesen parayı sen al..istersen al adamı götür..dedi ki bu okula spor salonu..yap..yada aklına ne geliyorsa..dava açtığında alacağı ceza seni memnun edecek ona da ders olacaksa..kesinlikle dava aç..burdan bize konuşması da kolay acıyı çeken sensin..tekrar çok geçmiş olsun

çok güzel yazmışsın varol abi eline bileğine sağlık

çok geçmiş olsun böyle bi durumda yapılması gereken şey belli zaten kesinlikle şikayet ol bu olay bırakın o adamın vicdanını iyi niyetini senden,yaşadıklarından çok daha az etkiliyeceği kesin şuda var kalıcı hasarda verebilirdi Allah korumuş tabiki tekrardan çok geçmiş olsun

Geri
Üst Alt