Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

inşallah çıkmaz.... olanı söylüyorum bizimkinde göbekten çıktıktan sonra kamyon bizim şerite girerek tam çamurluğun oradan vurdu, solunda baya mesafe vardı. ama %50 olması seni korkutmasın sen gene onun sigortasından yaptırıyorsun

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun... sol arkadan vurmuş kör noktayı bahane edemez öne vurmuş olsa tamam kör noktasında kalmış olursun fakat şu pozisyon kör nokta değil araç yukarıdan net bir şekilde görülüyor o pozisyonda kendi hatasını kurtarmaya çalışmış

Geçmiş olsun. Sanki burada suçu size çıkarabilirler. Araya girmeye çalışmış olarak yorumlanabilirsiniz.
Hasar olarak neden cepten yaptiracaksiniz, kasko bozulursa bozulsun. Ki bazı kaskolarda belli bir limite kadar hasar kaydı bozulmuyor. Valla ben kaskodan yaptırmama olayina karşıyım. Sırf bu hasar var diye , ya da tramer de kayit var diye araç almayanlar benden uzak dursun. Öyle kişilere ben araç satmam. Benden almasa da olur.
Siz de duruma bir bakın.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun. Sanki burada suçu size çıkarabilirler. Araya girmeye çalışmış olarak yorumlanabilirsiniz.
Hasar olarak neden cepten yaptiracaksiniz, kasko bozulursa bozulsun. Ki bazı kaskolarda belli bir limite kadar hasar kaydı bozulmuyor. Valla ben kaskodan yaptırmama olayina karşıyım. Sırf bu hasar var diye , ya da tramer de kayit var diye araç almayanlar benden uzak dursun. Öyle kişilere ben araç satmam. Benden almasa da olur.
Siz de duruma bir bakın.

Kazanın olduğu yer çift şeritli bir yol. Işıklarda çıktıktan sonra sağda hatalı park yapan arabayı gördükten sonra sol şeride geçmek için sinyal verdim şayet kamyon şöförü ben önde olduğum halde sağlı bir şekilde gelip önümü kesmeye çalıştı. Resimlerde görebileceğiniz şekilde aracım aslında kamyonun önünde sürtmenin ilk gerçekleştiği yer aracımın sol arka tampon köşesi sol kapı boyunca ilerledikten sonra durabildi ancak.

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun... sol arkadan vurmuş kör noktayı bahane edemez öne vurmuş olsa tamam kör noktasında kalmış olursun fakat şu pozisyon kör nokta değil araç yukarıdan net bir şekilde görülüyor o pozisyonda kendi hatasını kurtarmaya çalışmış

Dediğiniz gibi kör noktasında değildin ki zaten ışıklarda yan yana duruyorduk ben sol sinyal verip geçmeye başladıktan itibaren araç frenleme yapmak yerine sağlı olarak yola devam edip sol arka tampon köşesinden başlayarak kapı boyunca ilerledi. Böyle bir durumda sizce % kaç hata oranı çıkar?

Boya da kalkmalar mevcut kaskoya işletmeden yapmak mümkün mü

Mehmet abinin dediği gibi yap tam onu diyecektim baktım yazmış :D

Kaskoya versen uğraşmaz komple boyar hasarıda kitler plakaya yazık günah

Profesyonel hasar onarımcılar var autoking Maltepe de yaptırdım ben ufak göçük oraya bir danış

Valla üzüldüm ya ama allah beterinden korusun abi çok ta kötü bir durum yok

Kazanın olduğu yer çift şeritli bir yol. Işıklarda çıktıktan sonra sağda hatalı park yapan arabayı gördükten sonra sol şeride geçmek için sinyal verdim şayet kamyon şöförü ben önde olduğum halde sağlı bir şekilde gelip önümü kesmeye çalıştı. Resimlerde görebileceğiniz şekilde aracım aslında kamyonun önünde sürtmenin ilk gerçekleştiği yer aracımın sol arka tampon köşesi sol kapı boyunca ilerledikten sonra durabildi ancak.
Siz sinyal verdiğiniz diye hatta sola kirdiniz diye haklı pozisyonunda olamazsınız. Yolda ilerlerken makas atan arabaya ( ki sinyal verirse) siz arkadan carparsaniz sonuç ne olur. Kim haklı kim haksız. Burada da böyle bir yorumla karşılaşabilirsiniz bilginize. İnşallah böyle olmaz. Kamyon haksizdir.

Geçmiş olsun kardeş 15 gün önce bende forumda paylaştım park halimdeki arabama vurdular arka kapı degişti 4.5 masraf çıktı daha 3 ay olmamıştı arabamı alalı ama oluyo böyle şeyler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt