Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

Geçmiş olsun,allah daha kotusunden korusun, Benim fikrim aracınız otomatik ve garanti süresi içinde ise serviste yaptirmaniz, fakat Manuel ise butcenize göre size uygun gelen yerde yaptirabilirsiniz.

Geçmiş olsun,allah daha kotusunden korusun, Benim fikrim aradınız otomatik ve garanti süresi içinde ise serviste yaptirmaniz, fakat Manuel ise butcenize göre size uygun gelen yerde yaptirabilirsiniz.

büyük geçmiş olsun... kasko varsa serviste yaptırın derim..

Araçta kasko yok ve ön tarafta sağ sol emniyet kemeri falan kendini patlattı darbeyi arkadan sert aldığım için bagaj havuzunda da sıkıntı var bana arkadan vuran aracın sigortası yoksa süreç nasıl işler bilen var mı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun, Allah can sağlığınıza zarar vermesin. Bence en mantıklısı düzgün bir şekilde aracınızın yapılmasını istiyorsanız servise yada kaliteli bir onarım merkezine yaptırınız derim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eğer araçlar hareket halindeyse takip mesafesinden dolayı ön taraf size ait. Kasko yoksa ön tarafı siz cepten yaptiracaksiniz. Özel servisi tavsiye ederim. Bir de sizin carptiginiz araçta da (öndeki araç) hasar varsa o da sizin trafik sigortasından karşılayacak.
Gelelim arkaya. Arka taraf tamamen arkadaki araca ait. O da o aracın trafik sigortasından sizin araci yaptıracak . tutanak tutuldu mu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt