Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptim yardimlariniz bekliyorum!!!

bugun aracı teslim aldım genel izlenimlerimden bahsedeyim.travers değişmiş direksiyon kutusunun dışını değiştirmişler.araçta sağa ve ya sola çekme yok direksiyon çok iyi olmasada yani eskisi gibi olmasada kendini topluyor.sola donuşlerde cabuk topluyor ama sağa donuşlerde arada takılmayla beraber yavaş topluyor.direksiyon çok sert olmasada biraz sertlik var.direksiyonu kullanırken korkuyorum açıkcası birdaha kırılacak diye sağa sola cevirmeleri yavaş yavaş yapıyorum heran bişey basına gelecek diye.sanırım psikolijiden kaynaklanıyor arkadaşlara soruyorum hiçbir sorun yok diyorlar ama bana kalırsa kazadan öncekinden kotu.belki zamanla tekrar ısınırım araca.açıkcası tekrar sıkıntı çıkacak diye çok korkuyorum.alışamazsam satarım diye düşünüyorum.Bu arada süreç boyunca yardımlarını eksik etmeyen ve iyi dileklerde bulunan butun abilere ve arkadaşlara sonsuz teşekkürler.hepimize kazasız belasız günler...

Geri
Üst Alt