Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza Yaptım

sevgılı abım !!! sen sag ol bızler sag olalım yeter araban her zaman yerıne gelır uzulmene degmez senı sevıyoruz!! ınsallah antepe hayırlısıyla gıt gorevıne basla en kısa suredede artık evlenır mısın tayın dırek mı gelır gel ıstanbula olmadı senı yenı bayan uyemızle everelım

dediğin gibi biz sağ olalım..bunun dışında da gelebilmek için çok tepemin tası atarsa evlenecez galiba..
o gün gelince konu açağım zaten arıyorum bölümüne...puhahapuhaha

geçmiş olsun varol abi 250 tl ne patlar boncuk gibi olur

Gecmıs olsun varol abı,ıstanbulda kalcak olsaydın bostancı sanayıde cok ıyı b usta tavsıye edıcektım,renk olarak sıkıntın olmaz cunku boya kodun yazıyor zaten arabanda boyacı ona gore boya alıyor.fıyat en fazla 200-250 lıraya patlar.2 sene once maslak dogusta kapı boyatıcaktım komple kapıya 150 lıra demıslerdı,servıstede bugune kadar cok fazla b durum degısmemıstır fıyat olarak

abi çok geçmiş olsun. sıkılmamak lazım koşturmacada oluyor o kadar..

Geçmiş olsun Varol abi dışarıdada yapabilirler iyi bir usta harika boyar burda kalacak olsan benim ustama götürürdüm seni bi fikir edinirdin kaliteli boya ile boya kodu tutar sıkıntı olmaz standox gibi kaliteli boya kullanılırsa hiçbişey olmaz sıkma canını....:eek:key: Allah beterinden korusun inşallah.....

Gecmis olsun Varol üstadım.seninde dediğin gibi küçük kazalar büyük belaları def eder.saglık olsun..

herkese çok teşekkür ederim..bi gideyim bakacam büyük bir ihtimalle orda yaptırmadan da gelebilirim burda yaprırım..ama orda çok iyi bir usta bulursam yaptırırım ve boyatırım..çünkü araç satışta..gelir bir canımı sıkar..kapıda sadece boyada çizik var ancak kapı altı nasıl yazılıyor bilmiyorum malşpiyel mi marşpiyer mi be o biraz içeri doğru ezildi....
olacağa varmış oldu..
ilginize çok teşekkürler

Çok geçmiş olsun, her ne kadar cana gelen mala gelsin desekte insanın sevdiği aracta en ufak bir çizik bile insanın canını sıkıyor.

Geri
Üst Alt