Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kaza Yaptım

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

1. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    eve gelirken bana yeşil yandı..minibüs duracak mı durmayacak mı..aptal aptal hareketler yapıyordu..ben ona bakayım derken arka kapının altını orta refüje sürttüm..
    biraz da üzüldüm ve canım sıkıldı..yaptırmadan ne kadar kullanabilirim..bugün antepe gidecektim ama dünkü hesaplar altüst oldu gece 2 de eve girince..yarın yola çıkacam burada yaptırma şanşım yok..orda yaptırsam mı..gelince mi yaptırsam..ordaki servise mi yaptırsam..ayyy
    dışarı yaptırsam boyayı tuttrabilirler mi? bunun ki garip siyah..
    kaskodan mı yaptırayım..kaskoyu bozar mı..??
    servis komple kapıyı mı değiştirmek ister..ben istemem??

2. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    Varolum Geçmiş olsun çok üzüldüm :( burda yetiştiremezsin bence orada yaptır..Kaskodan servis en güzeli bence..Yapabileceğimiz bişey olursa haber ver..

3. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Varol abicim öncelikle çok geçmiş olsun bence dışarıda da boyatabilirsin boya kodundan çözebilirler diye düşünüyorum allah daha beterinden saklasın abicim geçmiş olsun çok

4. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    geçmiş olsun Varol abi.

5. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    geçmiş olsun canın sağolsun:mad:

6. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    abi çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin....

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    teşekkür ederim..küçük kazalar büyük belalardan korurmuş..daha beteri de olabilirdi..
    en son ışıklara geldiğimde arkadaşım dükkanda mı diye bakıyordum....kapıda başka biri vardı ve öyle bir baktı ki ne bakışı varmışş diyeceğim ama günahını almıyayım..
    iki gün üst üste yıkatmak zorunda kaldım..
    perşembe yağmur'a gittim onların orda yıkattım..sabak martı ishal olmuş benim arabanın üstüne bırakmıştı herşeyi..dursun'un orda ledleri taktırırken de komşuda yıkattım..
    ..
    anlaşılan kirli dolaşacağım..:(

8. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    geçmiş olsun..

9. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    abi sakınan göze çöp batarmış ya seninkide o misal olmuş be varol abi olsun allah gene hayırlısını versen her şeyde bir hayır vardır be abi

10. ÖZLEM@K

ÖZLEM@K SCW Ladies

533
    8
    18
    Varol abi çok geçmiş olsun,Allah beterinden korusun ama ufak da olsa insanın içi gidiyor :( Ben de Hasan abiye katılıyorum kaskodan servise yaptır derim,tekrar geçmiş olsun...

Sayfayı Paylaş