Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kayak kıyafeti

Konu, 'Sohbet' kısmında cckoc tarafından paylaşıldı.

1. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Herkese Selam,

Malum bu aralar kayak sezonu. Uygun fiyata kayak ürünleri alabileceğimiz yerler bilenlerimiz var mı acaba?

Teşekkürler

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    abi biz hangi milletiz unutma..onun kolayı var kot pantolon paçalarını sokcan çorabının içine..kazağı kotun içine üstüne yağmurlukk..

en uygun fiyat genelde TCHIBO dadır genelde..siz bir fiyat araştırın...ondan sonra ben arkadaşıma sorarım türkiyeye ithalatını yapıyor..cadde de mağazası var ama onun fiyatları marka olduğu için tchiboya göre yüksek olacaktır....şaşkında şişli optik üstü slalom sport.....ama genede fiyat olarak tchibo derim..ha bide şu an burda antepde quicksilverda %50 indirim var..2 hafta önce yelek aldım..140'a düşmüş 70'e

3. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    abi henüz düşmeyecek kadar profesyonel yapamadığımdan mecburen giyiyorum:)
    Ben kaliteli bişey almak istiyorum. Şaşkındaki yere gitmeyi bi deneyeyim. Bir de Güneşli vs civarında bu tarz yerler var galiba ama tam noktasını bilmek lazım.

4. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Valla kayak kıyafeti en güzel yazın alınıyor :) Ben sportpoint extremeden almıştım malzemelerimi.

http://www.spxshop.com/

5. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Reklam yapmak gibi olmazsa bende teyzemlerin şirketini önerebilirim

6. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Teşekkürler Erhan..:)

Hangisi üstat teyzenlerin şirketi??

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    güneşliyi benim istanbulda kulüpte bir abim var o çok iyi biliyor..unutmazsan yarın onu arayıp sorayım o devamlı ilginç yerlerden alıyor kıyafetleri bir keresinde beni topkapıda bir yere götürmüştü arka sokaklarda bir yerlere orada adam marka satıyordu fiyatları görünce kafayı yedim not alayım da yarın bir arayayım

eğer slalom'a gidersen emre gez'i sor..benden selam söyle ama şu anki fiyatları bilmiyorum..piyasayı da bilmiyorum..uygun snowboard pantolon bulursanız bana da haber verin hoş hafta sonu geliyorum bakacam bende

8. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Marintek Doğa da winter kısmı var boardlar kıyafetler filan var

9. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    abi çok teşekkürler. Bana blackberry den haber verebilirsen çok sevinirim.:)

10. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    çok sağol üstat ben internetten bulurum adresi:)

Sayfayı Paylaş