Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Katalizör'ü İptal Ettik Muayenede Sorun Çıkartırlar Mı ?

ömer katalik olmazsı sart muayenede kontrollerden bırı de bu . en azından sese muayene sonuna kadar sabret seslı calısması problem yaratmaz yeterki olsun içini göremedigi için muayeneyi yapan teknisyen kusur yazamaz .ama genele yazıyorum bunu performans veya herhangi bir şey için hepimizin soludugu havayı kirletmeye degmez......

şart ömer geçicide olsa tak

serviste takmasan bile en azından sanayide üniversal olan kat lar var fiyatlarıda servise göre bayağı uygun onlardan takabilirsin

ömer katalik olmazsı sart muayenede kontrollerden bırı de bu . en azından sese muayene sonuna kadar sabret seslı calısması problem yaratmaz yeterki olsun içini göremedigi için muayeneyi yapan teknisyen kusur yazamaz .ama genele yazıyorum bunu performans veya herhangi bir şey için hepimizin soludugu havayı kirletmeye degmez......
Abilerim iyi güzel diyorsunuzda sitemizdede vardır kesin millet bunu zevk için biraz daha fazla performans alayım diye kendi isteğiyle iptal ettiriyor.Bunlarda sorun çıkmıyor mu ? Biz mecburiyetten iptal ettirdik ..

Açık konusayım ömer eger muayeneyı yapan teknısyen fark ederse agır kusurdur . senın aracında da tam nerde hatırlamıyorum ama tahmınımce gorunen bı yerdedır . Eger sokulen parcayı atmadıysan tekrar taktır bence işin bittikten sonra tekrar sokebılırsın. sanayıde de satılanlara bosuna para verme bence...

Muayenede sorun çıkarmı bilmem ama emisyon testinden direk kalır..

sorun cıkar dıye bılıyorum ben muanede muayene oncesı sanayıde tanıdık ustada taktırın muayene sonrası sokersınız

daha muayeneye girmesine baya var 11 ay sonra gircek şimdiden hazırlıklı olalım :)

üniversal bir kat işni görecektir. servisteki ile yarı yarıya mal olur.

Muaynede sorun olcagını zaten yazmıs herkes onu yınelemeye gerek yok,en kotu gıtmeden once taktırırsın yıne sonra cıkarırsın,ayrıca suankı egsoz muaynelerınde b sorun olmuyo ozel servısler flan yaptıgı ıcın,ama yakında Tuv e gecıcegı soylenıyor egsoz muaynesınınde o yuzden her turlu taktırman gerekıcek

Konuyu hortlatacağım, ben bi hata yapıp içi tıngırdayan kat'ı boşalttırdım araştırma yapmadan...

Kanımca da hata yapmışım. Keşke kalsaydı, ya da en azından onu alıp bi kenara koysaydım muayeneye giderken takardım diyorum...

Bende şu an kat duruyor ama içi boş. Ses olarak ise içi doluykenden daha tatlı bir ses veriyor, gürültü seviyesi aynı... İlk gaz verdiğimde aracın sesi soluğu kesildiğinden dolayı koşup hallettim. Çünkü soluğu kesildiğinde ufak bir pat sesiyle araç rahatlıyordu, egzoza bağlayıp kat'ı boşalttırdım...

Şimdi, durumum hakkında yorum yapabilir misiniz? Üniversal kat dedikleriniz katların yerine takılan orta susturucuya benzeyen kat boyutlarındaki 200-300 TL'lik parça mı? Muayenede sorun yaşar mıyım? Egzoz emisyonu 2000 model olduğundan yılda bir demişlerdi bana, yeşil (belki de kırmızı, tam hatırlamıyorum) renkli sayfada 1 yıl yazıyor, ne yapmalıyım? Lütfen bir yardım...

Egoz emisyondan yakalanmadığın sürece 2 yılda bir..Zira benim b,ildiğim kaç model olursa olsun herkes ona muayeneden muayeneye giriyor.. (Nasıl bi ülke isek soluduğumuz nefes cam filminde daha değersiz kanunların gözünde):confused: üniversal dedikleride sanayide satılan her araca uyan neredeyse her egzostçuda bulunan bir parça..

Geri
Üst Alt