Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karting Karting

Kapalı derseniz Daçka'nın orada var. Pist kısa ama zevkli

Kartal'da yağmur çamur Karting yapmıştık inanılmazdı donuma kadar çamur içinde kalmıştım. Hele o köprünün altı felaket su biriktiriyor :) bana Kartal pisti fazla büyük geliyor. Daçka daha heyecanlı sanki :D

Günler uyarsa ben de katılırım.

karma karting e daha önce yine bir kahvaltı çıkışı gidilimişti topluca sticker ordan kalmadır lakin artık scw'de önce kahvaltı sonra karting gelenek gibi bir şey oldu yapılacak sa kahvaltı ile beraber olmalıdır yine

Aslında escghost Hakan bir drift karting yeri ayarlayacaktı..O güzel olur arkadaşlar ;)

HAKAN BİZİ KARTİNG E GÖTÜRRRRRR :D

götürim hasan abicim arkadaşlar avrupa yakası kale centerin altında yıllardır gittiğim DRİFT GOKART var süre zaman ve drifte göre de ayrımlar yapılabiliyo yarışılırken ben zamanında hasan abime sölemiştim ama kimseden bişey çıkmayınca kaldı öle orası anlamlı ve güzel olur çokta tatlı bi mekan istediğimiz gibi davranırız kardeşi öz kardeşi gibi sever oranın sahibi beni ondada seat leon var :D yapalım bi organizasyon

Geri
Üst Alt