Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! KarşınızDa İbizaa Bi-Xenon Mercek Far !!

kardeşim hayırlı olsun çok güzel olmuş dursun ustanın ellerine saglık.cuma akşamı benım aracada var ufak bir operasyon var dursun usta tarafından inşallah :D

hayrlı olsn krdesım dun gordum senn aracı eryada ben gıtmıstım yatıyordu orda :) kalıplar gelsın bnde bı suprz yapıcam guzel dusnclerım var bomba olcak:)

yok size kalıp falan :D haha lenn benım sol far bugun cok az buhar aldı haha dunden oncee cok alıyodu. ama bugun felaket yagmur vardı ona ragmen azcık aldı

Hayırlı olsun arkadaşımda düşünüyor ne kadara maal oldu?

Hayırlı olsun arkadaşımda düşünüyor ne kadara maal oldu?

yusuftan önce ben cevap verıyim :) bence dursunu arayarak fıyat almak daha mantıklu cunku bızlere yapılandan farklı olacak yenı mercekler ve fıyatlarıda artıcaktır muhtemelen.çünkü orjınal mercek yaptırıyor cıkma degıl..

Hayırlı Olsun Hocam çok güzel olmuş güzel günlerde kullan...;)

Yusuf bugün ibizayı bikaç dakika leonla aldattı, hemde fnus farlı leonla :D:D:D

yusuftan önce ben cevap verıyim :) bence dursunu arayarak fıyat almak daha mantıklu cunku bızlere yapılandan farklı olacak yenı mercekler ve fıyatlarıda artıcaktır muhtemelen.çünkü orjınal mercek yaptırıyor cıkma degıl..

sen ne karışıosun olum ben konularıma :D

Geri
Üst Alt