Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kara duman

Ugr67

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba daha önce konu açmıştım ama oraya video yu atamadığım için tekrar konu açmak zorunda kaldım aracı yaklaşık 24 saatten sonra çalıştırdım gece don ve ayaz vardı normalde böyle durumlarda ilk marşda gaz basılmaz ben deneme amaçlı yaptım video da görüldüğü gibi ilk marş sonrası gaza basınca siyah duman attı özel seat servisine getirdim bilgisayara bağladılar hiç bişey görünmedi aracın herşeyi tam dedi usta arabayı kullandı çekişde ve motor sesinde hiç bişey yok dedi daha önce böyle bişeyle karşılaşan varsa bilgilendirebilir mi
Not: yaklaşık 2 ay önce aractaki iki susturucu söküldü orta susturucuya varex takıldı sebebi olabilir mi

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim senin sigara dumanı da karışmış araya. :)

havalar soğudu iyice, normaldir. bende de sabah ilk çalıştığında baya oluyor.

motor yağı yada egr diyecektim ama servise göstermişsin zaten.

dert etme. eski aracımda ayda bir iki kez egzozdaki kurumu atmak için yüksek devirde kullanırdım sorun çözülürdü ama bu kuruma da benzemiyor.

bu araçlarda partikül filtresi var mı onu bilmiyorum. o da sebep olabilir.

kardeşim senin sigara dumanı da karışmış araya. :)

havalar soğudu iyice, normaldir. bende de sabah ilk çalıştığında baya oluyor.

motor yağı yada egr diyecektim ama servise göstermişsin zaten.

dert etme. eski aracımda ayda bir iki kez egzozdaki kurumu atmak için yüksek devirde kullanırdım sorun çözülürdü ama bu kuruma da benzemiyor.

bu araçlarda partikül filtresi var mı onu bilmiyorum. o da sebep olabilir.
O duman benden gelmiyor arkadaşın dı servise dediğiniz filtreyi sorarım

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt