Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar ve Av Gezisi(Absolut&Kfy)

taha sen tam göbeğindesin bu işin sen hala pejo larla uğraşıyorun
abi yapan olmayınca keyifde alınmıyor tek kişe nissan terrano 2 vardı 99 model onla dağ taş geziyordum ama onu satınca sürünmeye başladık işte :) şimdilik rc car var onla idare ediyoruz oda 4 çeker baya keyifli :D ama alıcam abi ya bi navara alıcam yada l200 ikisi aklımda peki abi off road için ne kadar para çıkar cebimizden yükseklik kiti çeki falan

Taha toyota hilux incelemeden karar verme, L200 kübada 4*4 baz donanımda beni mest etmişti ama servislerde pahalı kalıyor gibi. Navara çok güzel ama o L200'den daha narin gibi servislerde üzebilir. Ranger de seçenek olabilir. Benim aklımda kamyonette bu 4 marka var ama konu İstanbul olunca malesef uzak duruyorum. Ben kamyonet alırsam şantiyelerde yüke vurmak zorunda kalacam o yüzden hiç bulaşmak istemiyorum. Ayrıca ailenin bir ucu Beşiktaş, kamyonet olursa Beşiktaş çektiğim çileyi daha da arttıracak.

Taha toyota hilux incelemeden karar verme, L200 kübada 4*4 baz donanımda beni mest etmişti ama servislerde pahalı kalıyor gibi. Navara çok güzel ama o L200'den daha narin gibi servislerde üzebilir. Ranger de seçenek olabilir. Benim aklımda kamyonette bu 4 marka var ama konu İstanbul olunca malesef uzak duruyorum. Ben kamyonet alırsam şantiyelerde yüke vurmak zorunda kalacam o yüzden hiç bulaşmak istemiyorum. Ayrıca ailenin bir ucu Beşiktaş, kamyonet olursa Beşiktaş çektiğim çileyi daha da arttıracak.
abi leon dışında bi araç şart bana şirkette sağa sola kullanmak için ranger wildtrak lar çok güzel hatta duruşu navaradan daha iy bence sadece lastik atıp devam ediceksin bide araçda giydirme olacağı için şirket reklamı arka bagaj üstününde olması lazım onlar için para ediyo diyolar ama hiç araştırmadım duyumlarım 2000tl civarı sadece wildtrak 3000cc tdci 156 hp bence pick up için bulunmaz bi motor yinede kullanıcısına sormak lazım

4*4 navara + siyah jant + yükseltme kiti + tepe lambaları + rollbar... tadından yenmez seyirlik olur seyirlikkk...

Faruk abi navara dediğin gibi sadece seyirlik olur biz L200den vazgeçmiyelim :) Cezmi abi bigün inşallah seninle çıkarız oralara çok güzel yaa doğa muhabbet gezi avlanmasakta olur :)

Güzel bi gündü ofroadında avında avlıklarında tadını bol bol çıkardık çullukların tadı süperdi kanlı canlı :D survivor gibiydi biri vurdu biri yondu biri pişirdi bizde yedik volkan abimede üstün atış başarı ödülünü gönlümden vermekistedimde etrafta kardan başka birşey yoktu adam 50 kuruşu havada vurdu yaww:rolleyes: ofroad ayrı bir duygu gerçekten dün bunu birkez daha anladım :eek:key: Cezmi abi eline gönlüne ayaklarına sağlık :hosgeldin::cool:

Geri
Üst Alt