Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar Çorabı

açıkçası çok güvenli bi malzeme olduğunu düşünmüyorum. kullanmadım ama bu malzeme izlediğim kadarıyla lastikteki diş derinliğini ortadan kaldırıp lastikte düz bi yüzey oluşturuyor, buda uzun mesafede bu malzemenin karla kaplanmasına ve kaymasına neden olabilir diye düşünüyorum

Enteresamış sibiryada felan kullanılıyodur heralde bunlar bizim burada kar fazla kalmadığından ihtiyaç duymadık hiç :)

bende kullanmadım ama arkadaşlarıma sordum. kullananlar hiç memnun değilmiş. çünkü hemen yırtılıyorlarmış ve dayanıksızlarmış dediler..

zaten sürekli kar üzerinde gezmek lazım zira asvalt da kullanılırsa parcalanıyor evet dogrudur günümüz sartlarında ana yollarda kullanımı olmaz

baska bır ıtalyan fırmasının aynı sekıldekı urununu 212 alısverıs merkezı ıcınde bır yapı marketınden 120 tl ye satın aldım dun sabah evın kapalı otoparkında taktım oldukca etkılı gece sene kar lastıgı ıle cıkamadıgım yokusu dun cıktım bu sabah e5 e cıkmadan yol kenarında cıkardım.cok etkılı ama cıkarıp takmak hıc o kadar kolay degıl zıncıre cok ıyı alternatıf onu soyleyebılırım ses sarsıntı yok denecek kadar az

Geri
Üst Alt