Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar Çorabı

Bir arkadaşım uzun araştırmalar sonucunda Koçtaş'ta satılan Bottari marka olanlarından aldı. Bana anlattığına göre araştırmaları sonucunda Bottari'nin Autosock'a oranla lastiğe daha kolay takılması ve asfalt zemine daha uzun dayanabildiği söylendiği için bunu tercih etmiş. Ben biraz Autosock markasını araştırmıştım. Gördüğüm kadarıyla ürün şöyle birşey:

- Yalnızca zincir için alternatif olarak düşünülmesi gereken bir ürün, yani kış lastiklerinin yerine geçmesine olanak yok.
- Takması, çıkarması zincirden çok daha kolay
- Arkadaşımın söyledikleri ve videolardan gördüğüm kadarıyla belkide zincirden daha etkili
- Asfalt üzerinde kullanıldığı zaman çabuk yıpranıyor. 10km 60km/sa kullanımla kullanılmaz hale geldiğini söyleyen var.

Bence güzel bir ürün, karlar bitti ve hala almak kısmet olmadı ama almayı düşünüyorum.

Geri
Üst Alt