Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar Çorabı

seat orjinal olarak bunları satıyor karar sizin

yasin abi 3. dk dan sonraki yerde adam el freni çekili gidiyor kar olmasada öyle gider zaten:p

Merhaba, önümüzdeki hafta uludağa gideceğim için dün aldım bir çift, yarın yada öbür gün manisa spile gidip deneyeceğim, eğer işe yararsa ver elini uludağ, eğer yaramazsa zincir yada kauçuk palete devam :). Spil gezisi tecrübemi burdan sizlerlede paylaşırım...

çok güzel gözüküyor. sanırım koçtaş da görmüştüm 100 TL idi.

Yasıncıgım 3 dk dan sonra demıssın ama orda adam el frenı cekıp arabanın kontrolunu bılerek kaybedıyor ve onler kendını bırakmıyor !!! fıyatına gore faydalı kolay takılan bır sey bence

İllaki faydası vardır muhakkak ama bana 3:24 ve 3:29 daki kısımlar sıkıntı olabilir diye geldi. Bunların öncesinde zaten el freni çekiliyken ilerliyor, katılıyorum. Hani bunları takmasanda normal lastiklede aynı şeyleri yapabilirsin gibi geldi. 4:16 daki frenlemeyede takıldım. O hızda bile kızaklıyor arkası kadar. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.

Faydası kauçuk paletten az, zincirden fazla gibi. Tabi zincirin araca verdiği zarar düşünülerek bu şekilde bir değerlendirmeye vardım!

Bir de videodaki ürünün hangi marka ve kalitede olduğunu da bilemiyoruz.

bence videoda buzda tutunması gayet başarılı ve araca hiçbir zararı yok takıp çıkarması kolay ve 30km üstü hızlarda kullanılmamasıda o zemşinde bana doğal geldi ben başarılı buldum fiyatı 100tl civarı ise alınır kullanılır büyük zarar edilmez zaten istanbul gibi bir yerde çok ta sıkıntı olmuyo çok ekstrem durumlar dışında gidip 50tl zincire verip aracın anasını ağlatmaktansa :) adam arkayı koparsada ön iyi tutunuyo yapısına göre evet zincir biraz daha iyi tutunabilir ancak asfalta gelince hadi onuda çıkarmayın ne hale getiriyor ön takımları :) kauçuk zincirlerin kaliteli olanları baya pahalı evet mantıklı ancak malesef pahalı kauçuk zincirde sonowtech iyisi diyebiliyorum...

• Beğen
Reaksiyonlar: ims
1. Bu ürünün adac.de sitesinde incelemesi vardı, kalkış yardımcısı olarak adlandırılıyor, yani villalar arasındaki evinizden, yolun başına çıkana kadar bir yardımcı olabilir ancak
2. Kış ayında, sadece karlı zemin değil, 7 derece altındaki tüm düşük sıcaklıkta, yaz lastikleri hiçbir işe yaramaz
3. Kış lastiği alın rahat edin.

Geri
Üst Alt