Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaput maskeleri 75.00 tl

güncel....
sarı kekliğim için burbery ve louis desenlerde en uygun maske nereden alabilirim, teşekkürler...

güncel....
sarı kekliğim için burbery ve louis desenlerde en uygun maske nereden alabilirim, teşekkürler...

aslında ben de düşünürüm ama sök tak olayı kolay mı söküp takmada bollanma yırtılma bozulma söz konusu olur mu her araç yıkamada yıkanabilir mi bi de siyah leona hangi model maske uyar bu soruların cevaplarına göre düşünürüm kaput koruyucu filmden daha cazip ama çalınma durumu da var mıdır acaba işte?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

6k2 ibiza uyumlu var evet :)

6k2 ibiza uyumlu var evet :)

aslında ben de düşünürüm ama sök tak olayı kolay mı söküp takmada bollanma yırtılma bozulma söz konusu olur mu her araç yıkamada yıkanabilir mi bi de siyah leona hangi model maske uyar bu soruların cevaplarına göre düşünürüm kaput koruyucu filmden daha cazip ama çalınma durumu da var mıdır acaba işte?

bu maskelerin sökülüp takılması çok kolay hiç bi sıkıntısı yok ben aracımı yıkarken çıkartıyorum ama çıkarmadığım zamanlarda oldu tabiki ürün birinci sınıf olduğu için hiç bi sıkıntısı olmuyo bunu çalma olayıda sanırım arabanın jantını sökmek gibi zor olur sanırım :D

bu maskelerin sökülüp takılması çok kolay hiç bi sıkıntısı yok ben aracımı yıkarken çıkartıyorum ama çıkarmadığım zamanlarda oldu tabiki ürün birinci sınıf olduğu için hiç bi sıkıntısı olmuyo bunu çalma olayıda sanırım arabanın jantını sökmek gibi zor olur sanırım :D

emre bey şu an hazırda makyajlı leon için burbery desen maske varmıdır?
fiyatı ne kadar?
teşekkürler...

bu kırmızı maskenin leon için olanı mevcutmu acaba. siyah leon da iyi olur diye düşünüyorum.

yeminle bende atkısı var o örtünün puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Hangi renkleri vardı? Sadece siyah mı? Gerçi benim aracım beyaz :) Güzel durur herhalde

Geri
Üst Alt