Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kaportada Küçük Turuncu Noktalar!!!

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında filolog13 tarafından paylaşıldı.

1. filolog13

filolog13 SCW Üyesi

14
    2
    3
    arkadaşlar arabam henüz 13 günlük ve bugün ilk kez aracı yıkattım ve sonrasında kaportada yüzlerce çok küçük turuncu noktalar olduğunu fark ettim. Tırnakla dahi zorla çıkan lekeler. aracımı hiç bir şekilde ağaç altına park etmedim yani reçine olması imkaansız. Sanki bana bayiden böyle çıkmış gibi geldi ne diyorsunuz bu işe ne yapabilirim.

2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Merhabalar foruma hoşgeldiniz.
    Kendinizi kurallar gereği tanışma konusunda tanıtabilir misiniz. Teşekkürler

3. filolog13

filolog13 SCW Üyesi

14
    2
    3
    buradan tanıtmam yeterli mi? Şuan itibari ile konya'dan katılıyorum öğretmenim ve 2013 seat ibiza st. 1.4 sahibiyim.

4. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Kendinizi bu linkten tanıtabilirsiniz... Hoşgeldiniz...

http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

5. filolog13

filolog13 SCW Üyesi

14
    2
    3
    hallettim üstam sağol :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tanışmak kolayda yukarıdaki sorun canımı sıkıyor biraz

6. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Öncelikle aracınızı güle güle kullanın... sanırım beyaz renkte... fabrikasyon bir problem olacağını sanmıyorum... boya yapılan bir bina altına ne bileyim benzeri bir yere park etmiş olabilirsiniz... sonax ya da benzeri bir sistemle temizlik ve koruma yaptırabilirsiniz...

7. filolog13

filolog13 SCW Üyesi

14
    2
    3
    çıkıyor ıslatıp parmakka sertçe silince ama çok fazla sayıda. hiç bir yere park etmedim ki aracı henüz o yüzden şaşkınım. Aldığım bir bilgiye göre aracın üretimi esnasında fabrikada bacadan çıkan küller yapışıyormuş. pazartesi sevise uğrayacağım.

8. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Tamamen saçmalık bence... araçlar açık havada üretilmiyor ki... yine de servisle görüşmenizde fayda var...

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  9. TSI68

TSI68 SCW Üyesi

214
    72
    28
    Henüz denemedim ama bu tarz lekeleri kil çıkarır sanırım:confused:

10. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    her aracta oluyor arac beyazsa olabılıyor benım aracta sıfır bendede vardı nedenı nedır bılmıyorum kılle gecer ama yada boya koruma ıle ama o noktalar kesınlıkle pas degıl bunu bılın ıcınız rahat olsun

Sayfayı Paylaş