Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

K04 Turbo-Manifold

Hmm takipteyim onu zaten :) Yapıp yürütürse alkışlarım. Ve ciddi anlamda bi performans ortaya çıkar gibime geliyor :)

Her ne kadar böyle şeyleri sevsemde alüminyum blok motorda k04 yüklemeyi düşünmezdim
Stock cupraya yazılım yapılınca inanılmaz birşeye dönüşüyo araba içindeki canavar çıkıyo resmen ama motor çelik döküm

Her ne kadar böyle şeyleri sevsemde alüminyum blok motorda k04 yüklemeyi düşünmezdim
Stock cupraya yazılım yapılınca inanılmaz birşeye dönüşüyo araba içindeki canavar çıkıyo resmen ama motor çelik döküm

Ayrıca 1.4 TSI 125'lik çelik döküm, 1.2 TSI alümiyum. 1.4 160'lıkta çelik diye biliyorum ben

Emin değilim.

Ayrıca 1.4 TSI 125'lik çelik döküm, 1.2 TSI alümiyum. 1.4 160'lıkta çelik diye biliyorum ben

Emin değilim.

Hepsi alüminyum döküm...

1.4 tsi 125lik fazla zorlanınca sonuç ; Kol katalizöre saplanıyor
TSI-Power.jpg

http://florian-dieckmann.com/auto/TSI-Power.jpg

k04 ıcın fıyat alabılırmıyım pm lutfen bırde turbo kac bın km de ve durumu nedır

Geri
Üst Alt